De temperatuur op 4 mei 1934 lag tussen 8,0 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 3,9 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
1 februari » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
7 april » Een door een aardverschuiving veroorzaakte tsunami in het Tafjord, Noorwegen, kost aan 40 mensen het leven.
28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
1 mei » Pernis en Hoogvliet gaan op in de gemeente Rotterdam.
23 mei » Bonnie Parker en Clyde Barrow lopen in een hinderlaag van de politie en worden doodgeschoten.
3 juni » Anton Mussert wordt door Benito Mussolini in audiëntie ontvangen.
Trouwdag 30 november 1956
De temperatuur op 30 november 1956 lag tussen -3,1 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 6,8 uur zonneschijn (83%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
14 februari » Een kopgroep van vijf rijders gaat gezamenlijk over de finish bij de Elfstedentocht; ze worden gediskwalificeerd.
29 maart » In Londen demonstreren wetenschappers uit de Sovjet-Unie de eerste elektronenmicroscoop.
3 mei » In Tokio begint de eerste editie van de WK judo.
8 augustus » Mijnramp van Marcinelle: een brand in de kolenmijn Le Bois-du-Cazier in Marcinelle eist 262 doden.
31 oktober » Britse en Franse troepen bombarderen Egyptische vliegvelden bij Suez, waarmee de gevechten tijdens de Suezcrisis beginnen
7 november » Suezcrisis: De VN neemt een resolutie aan waarbij Franse, Britse en Israëlische troepen zich onmiddellijk uit Egypte moeten terugtrekken.
Dag van overlijden 9 juni 1997
De temperatuur op 9 juni 1997 lag tussen 11,9 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
20 januari » De Britse renstalbaas Ken Tyrrell presenteert de Nederlandse autocoureur Jos Verstappen als de laatste aanwinst voor zijn roemruchte stal die in de 'degradatiezone' vertoeft van de eredivisie van de autosport.
15 maart » De Nederlandse schaatsster Marianne Timmer verbetert in Calgary het Nederlands record van Christine Aaftink op de 500 meter (39,88 seconden) en noteert 39,30 seconden op klapschaatsen.
29 maart » Aanvaller Christian Vieri maakt in het WK-kwalificatieduel tegen Moldavië (3-0) het duizendste doelpunt uit de geschiedenis van het Italiaans voetbalelftal.
30 maart » Een dag nadat meer dan vijftigduizend betogers in Straatsburg demonstreerden tegen het Front National wordt Jean-Marie Le Pen herkozen als leider van deze ultrarechtse partij in Frankrijk.
18 mei » De soldaten van de Alliantie van Democratische Krachten onder leiding van Laurent-Desiré Kabila trekken de Zaïrese hoofdstad Kinshasa binnen.
10 september » Bulgarije, Argentinië, Paraguay en Colombia kwalificieren zich voor het WK voetbal 1998 in Frankrijk.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I176837.php : benaderd 15 oktober 2026), "Maria Antoinette Catharina de Bont (1934-1997)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.