Stamboom Eijsermans » Anna Maria Cornelia de Bont (1892-1975)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Cornelia de Bont 


Gezin van Anna Maria Cornelia de Bont

Zij is getrouwd met Petrus Franciscus Anssems.

Zij zijn getrouwd op 11 februari 1930 te Gize e, zij was toen 37 jaar oud.

Huwelijksakte Petrus Franciscus Anssems 11-02-1930 Gilze en Rijen

GemeenteGilze en Rijen
Brontypeboek
RegisternaamHuwelijksregister 1930
CodeGZRI_H_1930
Periode register1930
Aktenummer7
PlaatsGilze en Rijen
Datum11-02-1930
DiversenBruidegom: weduwnaar van Adriana Hendrica Johanna Kuijpers.

BruidegomPetrus Franciscus Anssems
GeboorteplaatsGilze en Rijen
Leeftijd48 jaar

BruidAnna Maria Cornelia de Bont
GeboorteplaatsGilze en Rijen
Leeftijd37 jaar

Vader bruidegomAdriaan Anssems

Moeder bruidegomJohanna Maria de Jong

Vader bruidQuirinus Cornelis de Bont

Moeder bruidAntonetta van Gestel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Cornelia de Bont?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria Cornelia de Bont

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Cornelia de Bont


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Akten van geboorte in de Gemeente Gilze en Rijen 87 wijk A nummer 198
  2. Bidprent RHC Tilburg

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 december 1892 lag rond de 3,0 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
    • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
  • De temperatuur op 11 februari 1930 lag tussen -2,3 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
    • 30 mei » In Łódź wordt het Stadion Widzewa in gebruik genomen, de thuisbasis van de Poolse voetbalclub Widzew Łódź.
    • 13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
    • 28 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Trofense.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
  • De temperatuur op 27 mei 1975 lag tussen 7,7 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 7,4 uur zonneschijn (46%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Een Londense metrotrein van de Northern Line schiet bij het eindpunt door het stootblok op station Moorgate, waarbij 43 personen omkomen.
    • 28 februari » Ondertekening, te Lomé, van een overeenkomst (Lomé I) tussen de EEG en 46 landen in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan (ACS).
    • 12 april » Atleet Henk Kalf wint de eerste editie van de City-Pier-City Loop.
    • 27 juni » De Voorzitter van de Staatsraad van Bulgarije, Todor Zjivkov, stelt Paus Paulus VI tijdens een audiëntie in Rome op de hoogte van de dood van bisschop Eugen Bossilkov in een gevangenis in Sofia in 1952.
    • 2 september » De Aktiegroep Nieuwmarkt bezet het kantoor van de Bond van Nederlandse Architecten (BNA) aan de Keizersgracht in Amsterdam, om de bouw te voorkomen van een complex aan de Nieuwe Amstelstraat met winkels, horeca, een museum voor architectuur en een nieuw hoofdkantoor voor de BNA.
    • 2 december » In Laos wordt de republiek uitgeroepen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Bont

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Bont.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Bont.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Bont (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I176623.php : benaderd 17 oktober 2026), "Anna Maria Cornelia de Bont (1892-1975)".