Stamboom Eijsermans » Petrus Josephus Bink (1922-2002)

Persoonlijke gegevens Petrus Josephus Bink 


Gezin van Petrus Josephus Bink

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 30 januari 1957, hij was toen 35 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Josephus Bink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Josephus Bink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Josephus Bink


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 januari 1922 lag tussen -2,3 °C en 3,6 °C en was gemiddeld 0,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 18 maart » In India wordt Mahatma Gandhi veroordeeld tot zes jaar gevangenisstraf voor burgerlijke ongehoorzaamheid. Hij zal hiervan 2 jaar uitzitten.
    • 10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Johannes Olav Smit, Nederlands apostolisch vicaris van Noorwegen, in de Sint Lebuïnuskerk in Deventer.
    • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
    • 28 oktober » Mars op Rome. Begin van fascistisch bewind van Benito Mussolini in Italië, in 1924 uitmondend in zijn alleenheerschappij.
    • 16 december » Gabriel Narutowicz, de eerste president van Polen, wordt vermoord.
  • De temperatuur op 30 januari 1957 lag tussen 4,7 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (18%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Ghana wordt onafhankelijk.
    • 21 april » Encycliek Fidei Donum van Paus Pius XII over de toestand van de katholieke missie (vooral in Afrika).
    • 17 mei » Massabijeenkomst bij het Lincoln Memorial te Washington. Sprekers onder anderen ds. Martin Luther King jr.
    • 16 juli » Bij Biak, Nieuw-Guinea verongelukt KLM-vlucht 844, de Neutron, kort na het opstijgen. 58 van de 68 mensen aan boord komen om.
    • 28 september » België - Inhuldiging van de 'kleine ring' rond Brussel.
    • 6 december » De eerste poging van de Verenigde Staten om een kunstmaan te lanceren mislukt, waarbij het lanceerplatform wordt opgeblazen.
  • De temperatuur op 14 november 2002 lag tussen 7,1 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (37%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
    • 9 maart » Herbegrafenis van kardinaal Stefano Borgia (1731-1804) in de kathedraal van Velletri.
    • 15 maart » Regerend Europees en olympisch schaatskampioen Jochem Uytdehaage uit Nederland is in zijn thuisbasis Heerenveen al zijn concurrenten de baas en wint de wereldkampioenschappen allround. De Duitse Anni Friesinger wint het goud bij de vrouwen.
    • 1 april » Zuidwest-Somalië verklaart de onafhankelijkheid en wil een autonome regio zijn tot het Oost-Afrikaanse land weer stabiel is.
    • 26 april » Moumouni Dagano van Racing Genk wint voor de eerste keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
    • 24 mei » Thomas Rupprath scherpt in Warendorf het Europees record op de 100 meter vlinderslag aan tot 51,88.
    • 28 oktober » Tucson, Arizona: Golfoorlogveteraan Robert Flores keert terug naar de verpleegkundeopleiding waar hij nooit zijn diploma haalde als student. Hij schiet drie leraren dood, en daarna zichzelf.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bink (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I173994.php : benaderd 24 oktober 2026), "Petrus Josephus Bink (1922-2002)".