De temperatuur op 10 augustus 1912 lag tussen 6,5 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 3,1 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
4 april » Tibet verklaart zich onafhankelijk van China.
16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
Dag van overlijden 5 juni 1999
De temperatuur op 5 juni 1999 lag tussen 10,2 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 12,5 °C. Er was 16,1 mm neerslag gedurende 8,7 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (25%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
6 januari » Het Amerikaans Congres opent een impeachmentproces tegen president Bill Clinton.
7 februari » Lancering van de Stardust, het eerste ruimtetuig dat materiaal uit de staart van een komeet opvangt en terugbrengt naar de aarde.
27 maart » Langeafstandloper Greg van Hest vestigt in Den Haag een nieuw Nederlands record op de halve marathon: 1.01,10.
26 mei » Manchester United wint de Champions League. In de finale in Barcelona zegeviert de Engelse voetbalclub met 2-1 ten koste van het Duitse Bayern München.
13 augustus » Steffi Graf kondigt het einde van haar tennisloopbaan aan.
4 oktober » Het debuutalbum Showbiz van de Britse rockband Muse komt uit.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I172724.php : benaderd 21 oktober 2026), "Gerardina Biemans (1912-1999)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.