Stamboom Eijsermans » Cornelis Adrianus Biemans (1918-1970)

Persoonlijke gegevens Cornelis Adrianus Biemans 

  • Hij is geboren op 16 juli 1918 in Gilze en Rijen.

    Fout Let op: Getrouwd (22 mei 1907) voordat geboren (16 juli 1918).

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (22 mei 1907) lag beneden de 16 jaar (0).

  • Beroep: 1962 bedrijfsleider schoenrandenfabriek.
  • Woonachtig rond 1947: Gillisstraat B 70.
  • Hij is overleden op 17 juni 1970 in Breda, hij was toen 51 jaar oud.
  • Een kind van Cornelis Biemans en Marie Wagemakers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 oktober 2010.

Gezin van Cornelis Adrianus Biemans

Hij is getrouwd met Johanna Maria Broeren.

Zij zijn getrouwd op 22 mei 1907 te Tilburg.

Huwelijksakte Aloijsius Adrianus Joseph de Man 22-05-1907 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1907
CodeTB_H_1907
Periode register1907
Aktenummer112
PlaatsTilburg
Datum22-05-1907

BruidegomAloijsius Adrianus Joseph de Man
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd30 jaar

BruidMartina Josephina van Opstal
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd27 jaar

Vader bruidegomJohannes de Man

Moeder bruidegomJohanna Maria Mutsaers

Vader bruidLaurens van Opstal

Moeder bruidRegina van Esch

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Cornelis Adrianus Biemans

1962 Margrietstraat 29 Rijen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Adrianus Biemans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Adrianus Biemans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Adrianus Biemans

Johanna Haest
1854-1922

Cornelis Adrianus Biemans
1918-1970

1907

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 juli 1918 lag tussen 15,0 °C en 25,5 °C en was gemiddeld 19,5 °C. Er was 25,9 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Postcheque- en Girodienst wordt gestart.
    • 3 maart » Vrede van Brest-Litovsk wordt ondertekend, einde aan het oostfront van de Eerste Wereldoorlog.
    • 24 april » In Middelburg wordt de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) opgericht.
    • 24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
    • 12 november » Geïnspireerd door de omwentelingen in Duitsland en Rusland roept de Nederlandse socialistische leider Pieter Jelles Troelstra op tot revolutie. Hij veroorzaakt paniek, maar krijgt geen bijval.
    • 16 november » De Democratische Republiek Hongarije wordt uitgeroepen
  • De temperatuur op 22 mei 1907 lag tussen 2,4 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
  • De temperatuur op 17 juni 1970 lag tussen 13,0 °C en 27,1 °C en was gemiddeld 19,9 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (28%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Ard Schenk wordt wereldkampioen schaatsen.
    • 4 maart » De Eurydice, een Franse onderzeeboot, lijdt schipbreuk in de Middellandse Zee. 57 opvarenden vinden daarbij de dood.
    • 21 juni » Brazilië wint de wereldtitel door Italië in de finale van het WK voetbal met 4-1 te verslaan.
    • 17 juli » Op last van de Nederlandse regering wordt besloten de wagonfabriek Werkspoor Utrecht te sluiten.
    • 1 oktober » Het Rijksinstituut voor de Volksgezondheid in Bilthoven neemt proeven met een vaccin tegen rodehond
    • 7 december » Bondskanselier Willy Brandt en president Józef Cyrankiewicz ondertekenen het West-Duits-Pools normalisatieverdrag.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1912 » Ben Bril, Nederlands bokser († 2003)
  • 1915 » Barnard Hughes, Amerikaans acteur († 2006)
  • 1915 » Herbert Morris, Amerikaans roeier († 2009)
  • 1919 » Choe Gyuha, Zuid-Koreaans politicus († 2006)
  • 1920 » Stan Haag, Nederlands programmamaker, radio-dj en liedjesschrijver († 2001)
  • 1924 » Hannie Lips, Nederlands televisie-omroepster († 2012)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Biemans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Biemans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Biemans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Biemans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I172684.php : benaderd 30 december 2025), "Cornelis Adrianus Biemans (1918-1970)".