Stamboom Eijsermans » Cornelis Adrianus "Cees" van Bezouw (1930-)

Persoonlijke gegevens Cornelis Adrianus "Cees" van Bezouw 

  • Roepnaam is Cees.
  • Hij is geboren op 30 mei 1930 in Alphen en Riel.

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Gerardus van Dun) werd gedoopt (29 oktober 1716).

  • Beroep: 1962 leerlooier.
  • Woonachtig rond 2008: Piusplein 38-01, Tilburg.
  • Een kind van Johannes Cornelis van Bezouw en Nicolasina Gerardina Aarts
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 juli 2010.

Gezin van Cornelis Adrianus "Cees" van Bezouw

Hij is getrouwd met Ton van den Bosch.

Zij zijn getrouwd rond 1955.


Kind(eren):

  1. Gerardus van Dun  1716-????
  2. (Niet openbaar)


Notities over Cornelis Adrianus "Cees" van Bezouw

circa 1947 Laagstraat B 457 B
1962 Ruysdaelstraat 43

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Adrianus "Cees" van Bezouw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Adrianus "Cees" van Bezouw

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Adrianus van Bezouw

Cornelis Adrianus van Bezouw
1930-????

± 1955

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 mei 1930 lag tussen 9,2 °C en 23,1 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 12,5 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
    • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
    • 18 juli » Uruguay en Peru spelen de allereerste voetbalwedstrijd in het Estadio Centenario in Montevideo in de openingswedstrijd van het WK voetbal.
    • 13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
    • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Bezouw


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I172140.php : benaderd 27 december 2025), "Cornelis Adrianus "Cees" van Bezouw (1930-)".