Stamboom Eijsermans » Gerardus Adrianus Joannes Maria de Beer (1935-1999)

Persoonlijke gegevens Gerardus Adrianus Joannes Maria de Beer 


Gezin van Gerardus Adrianus Joannes Maria de Beer

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Adrianus Joannes Maria de Beer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Adrianus Joannes Maria de Beer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Adrianus Joannes Maria de Beer

Gerardus Adrianus Joannes Maria de Beer
1935-1999


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juni 1935 lag tussen 9,6 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 7,8 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
    • 11 januari » Amelia Earhart vliegt als eerste solo over de Grote Oceaan.
    • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
    • 19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
    • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
    • 12 augustus » Benoeming van de Italiaan Paolo Giobbe tot internuntius in Nederland.
  • De temperatuur op 4 augustus 1999 lag tussen 13,9 °C en 28,2 °C en was gemiddeld 21,9 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Secretaris-generaal Kofi Annan van de Verenigde Naties roept Servië op om de militaire activiteiten in de omstreden provincie Kosovo onmiddellijk te stoppen.
    • 24 april » Michael Boogerd wint de 34e editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 26 juli » Patrick Rafter lost Andre Agassi na drie weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Australiër moet die positie al na één week weer afstaan aan Agassi's landgenoot Pete Sampras.
    • 6 november » Australië wint in Cardiff het vierde officiële wereldkampioenschap rugby door in de finale Frankrijk met 35-12 te verslaan.
    • 3 december » De ministeriële conferentie van de Wereldhandelsorganisatie in Seattle eindigt in een mislukking.
    • 7 december » In het Verenigd Koninkrijk opent de overheid op internet de Gezondheidsgids, waarbij medisch advies wordt verstrekt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Beer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Beer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Beer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Beer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I169178.php : benaderd 10 februari 2026), "Gerardus Adrianus Joannes Maria de Beer (1935-1999)".