Stamboom Eijsermans » Petrus Bastiaensen (± 1787-1869)

Persoonlijke gegevens Petrus Bastiaensen 


Gezin van Petrus Bastiaensen

Hij is getrouwd met Maria Pauwelsen.

Zij zijn getrouwd op 22 juni 1904 te Tilburg.

Huwelijksakte Wilhelmus Antonius van Soest 22-06-1904 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1904
CodeTB_H_1904
Periode register1904
Aktenummer172
PlaatsTilburg
Datum22-06-1904

BruidegomWilhelmus Antonius van Soest
Geboorteplaats's-Hertogenbosch
Leeftijd25 jaar

BruidWilhelmina Maria Bertens
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd22 jaar

Vader bruidegomAntonius Marius van Soest

Moeder bruidegomJohanna Josephina Maria van der Heijden

Vader bruidWilhelmus Bertens

Moeder bruidPetronella Robben

Kind(eren):

  1. Petrus Bastiaensen  ± 1814-1898 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Bastiaensen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Bastiaensen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Bastiaensen

Petrus Bastiaansen
± 1750-????

Petrus Bastiaensen
± 1787-1869

1904

Maria Pauwelsen
± 1788-1869

Petrus Bastiaensen
± 1814-1898

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 juni 1904 lag tussen 5,3 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
    • 1 mei » België en Frankrijk spelen beide de eerste voetbalinterland uit hun geschiedenis en spelen in Brussel met 3-3 gelijk.
    • 29 juni » In Drenthe worden twee prehistorische veenlijken gevonden: het paar van Weerdinge.
    • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
    • 31 oktober » Het Nationaal Congres van Brazilië keurt de Wet voor Verplichte Vaccinatie goed, wat de aanleiding is voor de "Vaccinrevolte".
    • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes
  • De temperatuur op 10 januari 1869 lag rond de 4,5 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
    • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
    • 15 juni » John Wesley Hyatt Jr. en zijn broer Isaiah vinden celluloid uit
    • 3 november » Eerste verschijning van het Britse wetenschappelijk vakblad Nature.
    • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bastiaensen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I167246.php : benaderd 10 februari 2026), "Petrus Bastiaensen (± 1787-1869)".