Stamboom Eijsermans » Marguerite de Bont

Persoonlijke gegevens Marguerite de Bont 


    Gezin van Marguerite de Bont

    Zij is getrouwd met Pierre van de Laar.

    Zij zijn getrouwd op 18 oktober 1963 te Gilze en Rijen.


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marguerite de Bont?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Marguerite de Bont

    Marguerite de Bont

    1963

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 oktober 1963 lag tussen 6,0 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 4,1 uur zonneschijn (39%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
      • 5 mei » Eerste levertransplantatie ooit, uitgevoerd door Thomas Starlz.
      • 11 juni » Inschrijving van de eerste twee zwarte studenten aan de University of Alabama wordt urenlang tegengehouden door gouverneur van Alabama George Wallace met de actie Stand in the Schoolhouse Door. Maar president John F. Kennedy heeft de Nationale Garde van de staat onder federaal gezag geplaatst, en laat deze de toegang vrijmaken.
      • 30 juni » Kroning van Paus Paulus VI in Rome. Hij is de laatste paus die met een tiara is gekroond.
      • 25 november » John F. Kennedy wordt begraven op de Arlington begraafplaats.
      • 14 december » De inwoners van Hoogezand-Sappemeer schakelen als eerste gasverbruikers van Nederland over op aardgas uit Slochteren.
      • 26 december » Eerste Amerikaanse single van The Beatles, I Want to Hold Your Hand/I saw her standing there, wordt uitgebracht.

    Over de familienaam De Bont

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Bont.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Bont.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Bont (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I16662.php : benaderd 27 december 2025), "Marguerite de Bont".