Stamboom Eijsermans » Johannes van der Avoort (1878-1959)

Persoonlijke gegevens Johannes van der Avoort 


Gezin van Johannes van der Avoort

(1) Hij is getrouwd met Wilhelmina Anna de Groot.

Zij zijn getrouwd op 25 mei 1906 te Uden, hij was toen 27 jaar oud.

BruidegomJohannes van der Avoort
GeboorteplaatsHaaren
Vader bruidegomFranciscus van der Avoort
Moeder bruidegomMaria Hendrica van Stralen
BruidWilhelmina Anna de Groot
GeboorteplaatsUden
Vader bruidEverardus de Groot
Moeder bruidPetronella de Wilt
Datum huwelijk25-05-1906
PlaatsUden
BronHuwelijksregister Uden 1906
Toegangsnr.550
Inv.nr.3218
Aktenummer23

Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Johanna Donkers.

Zij zijn getrouwd op 31 mei 1935 te Uden, hij was toen 56 jaar oud.

BruidegomJohannes van der Avoort
Leeftijd55
GeboorteplaatsHaaren
Geboortedatum23-11-1878
Vader bruidegomFranciscus van der Avoort
Moeder bruidegomMaria Hendrica van Straelen
BruidJohanna Donkers
Leeftijd49
GeboorteplaatsVeghel
Geboortedatum15-10-1885
Vader bruidMartinus Donkers
Moeder bruidAntonia Habraken
Datum huwelijk31-05-1935
PlaatsUden
BronHuwelijksregister Uden 1935
Toegangsnr.405
Inv.nr.565
Aktenummer26
Diversenbruidegom weduwnaar van Wilhelmina Anna de Groot

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes van der Avoort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes van der Avoort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
    • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
    • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
    • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
    • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
    • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
  • De temperatuur op 31 mei 1935 lag tussen 7,7 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
    • 10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
    • 12 juni » Bolivia en Paraguay komen een wapenstilstand overeen, waardoor de Chaco-oorlog wordt beëindigd.
    • 7 juli » Priesterwijding van Albino Luciani.
    • 12 augustus » Benoeming van de Italiaan Paolo Giobbe tot internuntius in Nederland.
    • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
  • De temperatuur op 23 december 1959 lag tussen 2,9 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
    • 1 juli » Willem Duys maakt zijn debuut als televisiepresentator.
    • 21 augustus » Hawaï wordt de vijftigste staat van de Verenigde Staten van Amerika.
    • 13 september » Beëdiging van Heinrich Lübke als tweede bondspresident van West-Duitsland.
    • 18 november » Peter Koelewijn brengt Kom van dat dak af uit.
    • 2 december » Première van de documentaire La Muraille de Chine, geregisseerd door Carlo Lizzani, de eerste film waarbij geuren worden gebruikt.
    • 16 december » België belooft Belgisch-Congo de onafhankelijkheid.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Avoort


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I164223.php : benaderd 11 februari 2026), "Johannes van der Avoort (1878-1959)".