Stamboom Eijsermans » Petronella van Asselt (± 1861-1916)

Persoonlijke gegevens Petronella van Asselt 

  • Zij is geboren rond 1861 in De Bilt.
  • Zij is overleden op 11 juni 1916 in Zevenbergen.
    Overlijdensakte Petronella van Asselt Zevenbergen
    Gemeente Zevenbergen
    Brontype microfiche
    Archief Regionaal Archief West-Brabant
    Registernaam Overlijdensregister 1916
    Periode register 1916
    Aktenummer 78

    Overledene Petronella van Asselt
    Plaats overlijden Zevenbergen
    Datum overlijden 11-06-1916

    Relatie Elbert van Steeg

    Vader Pieter van Asselt

    Moeder Johanna van Eck
  • Een kind van Pieter van Asselt en Johanna van Eck
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 oktober 2014.

Gezin van Petronella van Asselt

Zij is getrouwd met Elbert van Steeg.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Maria van Steeg  1884-????
  2. Johanna van Steeg  1886-????
  3. Theodorus van Steeg  1889-1942
  4. Gerrit van Steeg  1891-????
  5. Pieter van Steeg  1896-????
  6. Anna van Steeg  1899-????
  7. Johannes van Steeg  1902-1902

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella van Asselt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petronella van Asselt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petronella van Asselt

Pieter van Asselt
± 1830-????
Johanna van Eck
± 1830-????

Petronella van Asselt
± 1861-1916


Elbert van Steeg
± 1857-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 juni 1916 lag tussen 4,8 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Horton Foote, Amerikaans toneel- en scenarioschrijver († 2009)
    • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
    • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Ñublense.
    • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
    • 21 november » Het beroemde hospitaalschip Britannic zinkt naar de bodem van de Egeïsche Zee nadat het een mijn geraakt heeft of door een torpedo is geraakt.
    • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Asselt


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I163813.php : benaderd 31 december 2025), "Petronella van Asselt (± 1861-1916)".