De temperatuur op 8 juni 1920 lag tussen 5,1 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
12 februari » Het vrachtschip de West Aleta, met een lading van 15.000 vaten wijn, vergaat voor de kust van Terschelling, het bergen van de wijn neemt negen maanden in beslag.
25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
13 mei » Heiligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica
24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
31 oktober » Treinongeval in Borne (1 dode en 4 gewonden).
Trouwdag 7 januari 1950
De temperatuur op 7 januari 1950 lag tussen 6,5 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
5 januari » Voormalig Belgisch kamerlid Ward Hermans wordt wegens zijn houding in WO II tot levenslange gevangenisstraf veroordeeld.
13 mei » Op Silverstone, Groot-Brittannië wordt de eerste race verreden van het eerste Formule 1-kampioenschap.
26 juni » Oprichting van de Franse voetbalclub Stade Brestois.
16 juli » Uruguay wint de wereldtitel door gastland Brazilië in de finale van het WK voetbal met 2-1 te verslaan.
12 augustus » Encycliek Humani Generis van paus Pius XII over dwalingen die de fundamenten van de katholieke geloofsleer bedreigen.
29 november » Noord-Koreaanse en Chinese troepen dwingen de troepen van de Verenigde Naties zich terug te trekken uit Noord-Korea.
Dag van overlijden 9 mei 1996
De temperatuur op 9 mei 1996 lag tussen 5,1 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 10,1 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
22 februari » In Eindhoven maakt Merien ten Houten officieel melding van de eerste Nederlandse zoekmachine: Ilse
5 april » In België wordt oud-minister Guy Coëme wegens corruptie veroordeeld.
11 mei » Een DC-9 van de Amerikaanse prijsvechter ValuJet Airlines stort bij Miami (VS) neer in moerasgebied van het Everglades National Park, Florida, VS: 109 doden.
19 mei » De hockeysters van HGC winnen de landstitel in de Nederlandse hoofdklasse door titelverdediger Kampong met 1-0 te verslaan in het tweede duel uit de finale van de play-offs.
2 oktober » Bij wielrenner Lance Armstrong wordt teelbalkanker geconstateerd.
10 oktober » Marijke Djawalapersad wordt als eerste vrouw in de Surinaamse geschiedenis gekozen als voorzitter van het parlement. Zij volgt Jaggernath Lachmon op, die aftreedt uit teleurstelling over de nieuwe regering van NDP-president Wijdenbosch.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I163066.php : benaderd 14 oktober 2026), "Jacobus Johannes Antens (1920-1996)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.