Stamboom Eijsermans » Jacoba Maria van Amelsfoort (1919-2003)

Persoonlijke gegevens Jacoba Maria van Amelsfoort 


Gezin van Jacoba Maria van Amelsfoort

Zij is getrouwd met Bernardus Cornelis Hultermans.

Zij zijn getrouwd op 10 juli 1945, zij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Maria van Amelsfoort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Maria van Amelsfoort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Maria van Amelsfoort


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 augustus 1919 lag tussen 10,2 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,8 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 3 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. ČsŠk Bratislava, het latere ŠK Slovan Bratislava.
    • 29 mei » De waarneming van verschoven sterrenposities tijdens een zonsverduistering bevestigt Albert Einsteins relativiteitstheorie.
    • 14 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Radzionków.
    • 10 september » Oostenrijk en de geallieerden tekenen een verdrag waarin de onafhankelijkheid van Polen, Hongarije, Tsjecho-Slowakije en Joegoslavië wordt erkend.
    • 16 oktober » Inwijding van de Sacré-Cœurbasiliek in Parijs door kardinaal Léon-Adolphe Amette.
    • 28 november » Oprichting van de Duitse hockey- en tennisclub Der Club an der Alster.
  • De temperatuur op 10 juli 1945 lag tussen 14,7 °C en 25,7 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Syrië en Egypte verklaren de oorlog aan Duitsland.
    • 1 april » Tweede Wereldoorlog: Slag om Okinawa - Amerikaanse troepen landden op Okinawa in de laatste campagne van de oorlog.
    • 29 april » Oprichting van het Algemeen Belgisch Vakverbond (ABVV).
    • 8 juli » De Nederlandse onderzeeboot O 19 loopt vast op Laddrif en wordt twee dagen later vernietigd door de Amerikaanse onderzeeboot Cod.
    • 30 september » De Finse atleet Viljo Heino verbetert in Turku het werelduurrecord atletiek: in één uur tijd loopt hij 19.339 meter.
    • 15 december » Generaal Douglas MacArthur verordonneert een einde aan Shinto als Japanse staatsgodsdienst.
  • De temperatuur op 24 maart 2003 lag tussen 0,5 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Gent introduceert gratis nachtbussen.
    • 1 maart » Al Qaida-kopman Khalid Sheikh Mohammed wordt gearresteerd in Pakistan.
    • 20 juni » Actiecomité Stop MARTIJN wordt opgericht en heeft als belangrijkste doelstelling Vereniging MARTIJN tot opheffing te dwingen op basis van de huidige zedenwetgeving.
    • 22 juli » Opening van de Anzji-Arena, een voetbalstadion in de Russische stad Kaspisk dat plaats biedt aan 30.000 toeschouwers.
    • 12 december » Paul Martin Jr. beëdigd als premier van Canada, tegelijk met de beëdiging van zijn kabinet.
    • 12 december » Staatssecretaris Medy van der Laan (Cultuur) en de Surinaamse minister van Onderwijs Walter Sandriman tekenen te Brussel een associatieovereenkomst waardoor Suriname deel gaat uitmaken van de Nederlandse Taalunie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Amelsfoort


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I162264.php : benaderd 5 oktober 2026), "Jacoba Maria van Amelsfoort (1919-2003)".