Stamboom Eijsermans » Wilhelmus Adrianus Appels (1864-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Adrianus Appels 


Gezin van Wilhelmus Adrianus Appels

Hij is getrouwd met Maria Cornelia Norberta Kolen.

Zij zijn getrouwd op 2 juni 1892 te Tilburg, hij was toen 27 jaar oud.

Huwelijksregister Tilburg 1892
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 22-06-1892
Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Peter Cornelis Appels
Moeder van de bruidegom
Petronella Smits
Bruidegom
Wilhelmus Adrianus Appels geboren 13-09-1864 te Tilburg
Bruid
Maria Cornelia Norberta Kolen geboren 02-05-1860 te Tilburg
Vader van de bruid
Gerardus Kolen
Moeder van de bruid
Cornelia Catharina de Kanter
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1892, archiefnummer 50, inventarisnummer 7743, aktenummer 115
Gemeente: Tilburg
Periode: 1892

Notities over Wilhelmus Adrianus Appels

circa 2008 Clematisstraat 43 Breda

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Adrianus Appels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Adrianus Appels

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Adrianus Appels

Wilhelmus Adrianus Appels
1864-????

1892

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 september 1864 lag rond de 11,4 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van het Rode Kruis van België.
    • 10 maart » Lodewijk II wordt koning van Beieren.
    • 22 april » Het Amerikaans Congres bepaalt bij wet dat op alle in de Verenigde Staten geslagen munten de inscriptie In God We Trust moet staan.
    • 31 augustus » Begin van de Slag bij Jonesborough in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 29 november » In Colorado brengen vrijwilligers onder leiding van kolonel John Chivington ten minste 400 Cheyenne en Arapahoe Indianen om bij Sand Creek, waar ze met toestemming een kamp hadden opgeslagen.
    • 4 december » Roemenië neemt een wet aan die joden uitsluit van juridische functies.
  • De temperatuur op 2 juni 1892 lag rond de 19,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
    • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
    • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Appels

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Appels.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Appels.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Appels (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I162123.php : benaderd 28 december 2025), "Wilhelmus Adrianus Appels (1864-????)".