Stamboom Eijsermans » Johannes Antonius "Jan" van Alderen (1932-1992)

Persoonlijke gegevens Johannes Antonius "Jan" van Alderen 


Gezin van Johannes Antonius "Jan" van Alderen

Hij is getrouwd met Huberdina Adriana de Leeuw.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Anita van Alderen  ± 1963- 
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Antonius "Jan" van Alderen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Antonius "Jan" van Alderen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Antonius van Alderen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 december 1932 lag tussen -0,6 °C en 3,0 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,7 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
    • 1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
    • 28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
    • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.
  • De temperatuur op 26 september 1992 lag tussen 12,3 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (79%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 31 mei » Heiligverklaring van Claude de la Colombière (1641-1682), Frans jezuïet.
    • 26 juni » Het in allerijl opgetrommelde Denemarken, vervanger van het geboycotte Joegoslavië, wint in Stockholm het EK voetbal door Duitsland in de finale met 2-0 te verslaan.
    • 19 juli » Pogingen van radicale hindoes een tempel te bouwen op de plaats van een zestiende-eeuwse moskee bij Ayodhya in het noorden van India leiden opnieuw tot ongeregeldheden tussen moslims en hindoes.
    • 9 september » In Kopenhagen wordt het nationale voetbalstadion Parken officieel geopend.
    • 26 september » De militaire junta van Birma trekt na drie jaar de staat van beleg ten dele in: speciale militaire rechtbanken, die sinds juli 1989 waren gemachtigd om gearresteerde burgers te veroordelen, worden opgeheven.
    • 3 december » Neil Papworth verstuurt de eerste SMS, een kerstgroet naar zijn baas.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Alderen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I161461.php : benaderd 21 oktober 2026), "Johannes Antonius "Jan" van Alderen (1932-1992)".