Stamboom Eijsermans » Jacobus Franciscus van Aert (1926-1989)

Persoonlijke gegevens Jacobus Franciscus van Aert 


Gezin van Jacobus Franciscus van Aert

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Franciscus van Aert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus Franciscus van Aert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Franciscus van Aert

Jacobus van Aert
± 1865-????
Maria van Dongen
± 1865-????
Maria Wirken
1862-1948

Jacobus Franciscus van Aert
1926-1989


(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 juli 1926 lag tussen 11,8 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 5,4 mm neerslag. Er was 5,5 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
    • 13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
    • 21 juni » Paus Pius XI benoemt twee nieuwe kardinalen.
    • 26 september » In Oslo wordt het Ullevaal Stadion geopend.
    • 1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
    • 10 november » In Brussel vindt het kerkelijk huwelijk plaats van de jonge Belgische kroonprins Leopold met de Zweedse prinses Astrid.
  • De temperatuur op 24 januari 1989 lag tussen -0,9 °C en 0,8 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 11 februari » Zwemmer Giorgio Lamberti verbetert in Bonn zijn eigen Europese record op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) tot 1.43,64.
    • 19 februari » Opening van de evenementenhal Stockholm Globe Arena, de latere Ericsson Globe, in Globen City in het stadsdeel Johanneshov in Stockholm.
    • 10 mei » Benoeming van Tadeusz Kondrusiewicz tot rooms-katholiek apostolisch administrator van Minsk in Wit-Rusland.
    • 27 augustus » UNITA-leider Jonas Savimbi maakt na besprekingen in Pretoria met Zuid-Afrika's waarnemend president F.W. de Klerk bekend dat zijn guerrillastrijders het staakt-het-vuren in Angola weer voor een maand zullen respecteren.
    • 2 oktober » RTL-Véronique (het latere RTL 4) gaat van start.
    • 17 december » De Braziliaanse conservatieve politicus Fernando Collor de Mello wordt tot president verkozen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1986 » L. Ron Hubbard (74), Amerikaans sciencefiction-schrijver, oprichter van Scientology
  • 1986 » Gordon MacRae (64), Amerikaans acteur en zanger
  • 1988 » Sixta Heddema (75), Nederlands kunstenaar
  • 1989 » Ted Bundy (42), Amerikaans seriemoordenaar
  • 1990 » Araken (84), Braziliaans voetballer
  • 1990 » Madge Bellamy (90), Amerikaans actrice

Over de familienaam Van Aert

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Aert.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Aert.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Aert (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I160495.php : benaderd 30 september 2026), "Jacobus Franciscus van Aert (1926-1989)".