Stamboom Eijsermans » Theresia Maria Adriaensens (± 1850-????)

Persoonlijke gegevens Theresia Maria Adriaensens 

  • Zij is geboren rond 1850.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 november 2007.

Gezin van Theresia Maria Adriaensens

(1) Zij is getrouwd met Jan Francus Loots.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. N.N. Loots  1891-1891


(2) Zij is getrouwd met Marijnus Carolus Wilhelmus Segers.

Zij zijn getrouwd op 27 januari 1914 te Baarle-Nassau.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theresia Maria Adriaensens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Theresia Maria Adriaensens

Theresia Maria Adriaensens
± 1850-????

(1) 

Jan Francus Loots
± 1825-1912

N.N. Loots
1891-1891
(2) 1914

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 januari 1914 lag tussen -1,2 °C en 4,4 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 0,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
    • 20 maart » In New Haven, een stad in de Amerikaanse staat Connecticut, vindt het eerste wereldkampioenschap kunstschaatsen plaats.
    • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
    • 22 augustus » In België treffen de Britse en Duitse troepen elkaar voor het eerst tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 10 oktober » Onder druk van Duitse bombardementen, werd de officiële overgave van Antwerpen ondertekend door de Antwerpse burgemeester, Jan De Vos.
    • 10 november » De Duitsers bezetten Diksmuide tijdens de Slag om de IJzer in de Eerste Wereldoorlog.

Over de familienaam Adriaensens


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I160398.php : benaderd 7 oktober 2026), "Theresia Maria Adriaensens (± 1850-????)".