Stamboom Eijsermans » Wilhelmus Cornelis Johannes Aarts (1898-1974)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Cornelis Johannes Aarts 


Gezin van Wilhelmus Cornelis Johannes Aarts

Hij is getrouwd met Johanna Maria Catharina van Arendonk.

Zij zijn getrouwd op 31 januari 1928 te Gilze en Rijen, hij was toen 29 jaar oud.Bron 1

Getuige: Adrianus Gerardus Bastiaansen, 49 jaar, gemeentesecretaris, wonende te Ginneken en Bavel, Cornelis Adrianus Petrus Aarts, 28 jaar, schoenfabrikant

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Wilhelmus Cornelis Johannes Aarts

1962 Oude Baan 7 Rijen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Cornelis Johannes Aarts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Cornelis Johannes Aarts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Cornelis Johannes Aarts

Wilhelmus Cornelis Johannes Aarts
1898-1974

1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Akten van huwelijken in de Gemeente Gilze en Rijen 6

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 februari 1898 lag rond de 2,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
    • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
    • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
    • 6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
    • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
    • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 31 januari 1928 lag tussen -1,6 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 2,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
    • 15 mei » Mickey Mouse heeft zijn eerste optreden in de tekenfilm Plane Crazy.
    • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
    • 2 oktober » Opus Dei (een rooms-katholieke prelatuur) wordt opgericht.
    • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
    • 18 november » Mickey Mouse speelt in de eerste tekenfilm met synchroon geluid, Steamboat Willie van Walt Disney.
  • De temperatuur op 29 mei 1974 lag tussen 2,4 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 13,6 uur zonneschijn (83%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
    • 9 april » Opening van het Ghenceastadion, een voetbalstadion in Boekarest, Roemenië en de thuisbasis van Steaua Boekarest.
    • 15 mei » Verkiezing van Walter Scheel tot vierde bondspresident van West-Duitsland.
    • 3 juli » Met de ontruiming van paviljoen Lorentz komt een eind aan een al jaren slepend conflict rond Dennendal, de zwakzinnigenafdeling van de Willem Arntszhoeve in Den Dolder.
    • 31 augustus » De zeezenders Radio Veronica, Radio Noordzee Internationaal en Radio Atlantis stoppen noodgedwongen met uitzenden.
    • 1 december » Een Boeing 727 verongelukt in slecht weer bij Washington Dulles International Airport. Alle 92 inzittenden komen om.
    • 19 december » De microcomputer Altair 8800 komt op de markt, de eerste computer gericht op de particuliere markt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Aarts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Aarts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Aarts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Aarts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I159132.php : benaderd 20 oktober 2026), "Wilhelmus Cornelis Johannes Aarts (1898-1974)".