Stamboom Eijsermans » Nicolaas Joannes Aarts (1906-1968)

Persoonlijke gegevens Nicolaas Joannes Aarts 

  • Hij is geboren op 1 januari 1906 in Dongen.

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (17 september 1906) lag beneden de 16 jaar (0).

  • Hij is overleden op 22 mei 1968 in Dongen, hij was toen 62 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 december 2010.

Gezin van Nicolaas Joannes Aarts

Hij is getrouwd met Catharina Johanna van Beek.

Zij zijn getrouwd op 17 september 1906 te Roosendaal.

Plaats Roosendaal
Bron Huwelijksregisters 1811-1934
Periode 1906
Deel Huwelijksregister Roosendaal 1906
Soort registratie huwelijksakte
Aktenummer 69
Plaats huwelijk Roosendaal - Nispen
Datum huwelijk 17-09-1906
Bruidegom Gerardus Dam
Diversen 23 jaar, geboren te Oudenbosch, arbeider
Vader bruidegom Gerardus Dam
Moeder bruidegom Johanna Van Peer
Bruid Johanna Franken
Diversen 21 jaar, geboren te Roosendaal en Nispen, zonder beroep
Vader bruid Adriaan Franken
Moeder bruid Martina Potters

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolaas Joannes Aarts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolaas Joannes Aarts

Nicolaas Joannes Aarts
1906-1968

1906

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 januari 1906 lag tussen -7,0 °C en -0,3 °C en was gemiddeld -3,2 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
    • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
    • 18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
    • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
    • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
    • 22 november » Naast de bestaande, radiografische noodkreten als het Engelse "CQD" wordt een nieuwe, internationale noodkreet ingevoerd: "S.O.S.".
  • De temperatuur op 17 september 1906 lag tussen 6,6 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 3,4 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
    • 18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
    • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
    • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
    • 13 augustus » Oprichting van de Belgische voetbalclub Berchem Sport.
    • 22 november » Naast de bestaande, radiografische noodkreten als het Engelse "CQD" wordt een nieuwe, internationale noodkreet ingevoerd: "S.O.S.".
  • De temperatuur op 22 mei 1968 lag tussen 8,0 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (22%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Alexander Dubček wordt secretaris van de Communistische Partij van Tsjecho-Slowakije.
    • 7 maart » De BBC vertoont voor het eerst het nieuws in kleur.
    • 27 april » Oprichting van de Politieke Partij Radikalen, kortweg PPR genoemd.
    • 7 juni » Legoland Billund wordt officieel geopend.
    • 20 juni » De Amerikaanse atleet Jim Hines brengt het wereldrecord op de 100 m op 9,9 sec.
    • 7 juli » Het attractiepark Legoland Billund in de gelijknamige Deense stad opent zijn deuren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Aarts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Aarts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Aarts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Aarts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I158957.php : benaderd 28 december 2025), "Nicolaas Joannes Aarts (1906-1968)".