Stamboom Eijsermans » Cornelis Boeren (-1811)

Persoonlijke gegevens Cornelis Boeren 

  • Hij is geboren.
  • Hij werd gedoopt rond 1806 in Baarle-Nassau.
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is overleden op 31 oktober 1811 in Baarle-Nassau.
    Overlijdensakte Corneille Boeren Baarle-Nassau
    Gemeente Baarle-Nassau
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1811
    Code BAR_O_1811
    Periode register 1811
    Aktenummer 49

    Overledene Corneille Boeren
    Geboorteplaats Baarle-Nassau
    Plaats overlijden Baarle-Nassau
    Datum overlijden 31-10-1811
    Geslacht v
    Leeftijd 5 jaar

    Relatie

    Vader Antoine Boeren

    Moeder Catherine Seeuws
  • Een kind van Antonie Boeren en Catharina Seeuws
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 april 2012.

Gezin van Cornelis Boeren

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Boeren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Boeren

Hendrik Boeren
± 1750-????
Johanna Leijten
± 1750-????
Cornelia Bax
± 1755-????

Cornelis Boeren
-1811


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 oktober 1811 lag rond de 13,0 °C. Er was 290 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het westen. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1811: Bron: Wikipedia
    • 21 februari » Ontdekking van chloor wereldkundig gemaakt door Humphry Davy.
    • 5 juli » Venezuela is het eerste Zuid-Amerikaanse land dat zich onafhankelijk verklaart van Spanje.
    • 18 augustus » Bij keizerlijk decreet beveelt de Franse keizer Napoleon een ieder in Nederland die nog geen geslachtsnaam heeft binnen een jaar een geslachtsnaam aan te nemen.
    • 18 november » Napoleon Bonaparte voert in de Lage Landen de burgerlijke stand in.
    • 16 december » Zwaarste geregistreerde aardbeving in de Verenigde Staten, bij New Madrid (Missouri).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Boeren

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boeren.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boeren.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boeren (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I15893.php : benaderd 25 december 2025), "Cornelis Boeren (-1811)".