Stamboom Eijsermans » Johanna Maria Aarts (1890-1973)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Aarts 


Gezin van Johanna Maria Aarts

Zij is getrouwd met Adrianus van Oosterwijk.

Zij zijn getrouwd op 10 januari 1916 te Goirle, zij was toen 25 jaar oud.

Huwelijksregister Goirle 1916
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 10-01-1916Plaats: Goirle
Vader van de bruidegom
Cornelis van Oosterwijk
Moeder van de bruidegom
Gerardina van Halteren
Bruidegom
Adrianus van Oosterwijk
geboren te Teteringen
Bruid
Johanna Maria Aarts
geboren te Goirle
Vader van de bruid
Pieter Aarts
Moeder van de bruid
Johanna Maria van Boxtel
Bronvermelding
Huwelijksregister Goirle 1916, archiefnummer 550, inventarisnummer 1285, aktenummer 2
Gemeente: Goirle
Periode: 1916

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Aarts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Aarts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 juni 1890 lag rond de 12,8 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 11 januari » De Britse regering stelt Portugal voor een ultimatum wat betreft de Portugese aanwezigheid in Afrika.
    • 14 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Salettijnen (Missionarissen van Onze Lieve Vrouw van La Salette) door Paus Leo XIII.
    • 6 augustus » William Kemmler sterft als eerste mens op de elektrische stoel.
    • 29 oktober » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen. Op 23 november van datzelfde jaar zou hij komen te overlijden.
    • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
    • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.
  • De temperatuur op 10 januari 1916 lag tussen 5,5 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
    • 19 september » De Luchthaven Schiphol wordt geopend als militaire vliegbasis.
    • 19 september » Oprichting van de Noorse voetbalclub FK Bodø/Glimt.
    • 12 oktober » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Club América.
    • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
    • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
  • De temperatuur op 8 juni 1973 lag tussen 10,2 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (36%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 8 april » Oprichting van de Noorse conservatief-liberale politieke partij Fremskrittspartiet (FrP).
    • 3 juni » Tijdens een luchtvaartshow bij Parijs stort een Russische Tupolev Tu-144 neer. Er vallen vijftien doden, onder wie zes bemanningsleden.
    • 10 juli » De Bahama's krijgen onafhankelijkheid binnen het Brits Gemenebest.
    • 11 september » President van Chili Salvador Allende wordt tijdens een coup door het leger, ondersteund door de CIA, belegerd in het presidentieel paleis en pleegt zelfmoord. Pinochet begint een militair regime dat in 1990 eindigt.
    • 4 november » In Nederland vindt de eerste autoloze zondag plaats, als gevolg van de oliecrisis. De snelwegen zijn uitgestorven en worden enkel nog gebruikt door fietsers en rolschaatsers.
    • 6 december » Gerald Ford wordt beëdigd als de eerste niet-gekozen vicepresident van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 13 juni 1973 lag tussen 6,3 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (29%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 2 mei » Aanvaller Johnny Rep maakt in Amsterdam zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in de met 3-2 gewonnen vriendschappelijke wedstrijd tegen Spanje. Hij neemt in de dertiende minuut het eerste doelpunt voor zijn rekening.
    • 22 mei » Uitvinding van het ethernet-netwerk door Robert Metcalfe.
    • 25 augustus » De nationale vrouwenvoetbalelftallen van Finland en Zweden spelen beide de eerste officiële interland uit de geschiedenis. Het onderling duel in Mariehamn eindigt in 0-0.
    • 25 september » De Spaanse anarchist Salvador Puig Antich wordt in een hinderlaag gelokt en opgepakt. Salvador is een jaar later de laatste die de doodstraf krijgt onder het regime van Franco. In 2006 wordt er een film gemaakt over zijn leven.
    • 29 september » President Albert-Bernard Bongo van Gabon maakt bekend dat hij van het christendom tot de islam is bekeerd en de naam Omar Bongo heeft aangenomen.
    • 14 oktober » Leger ingezet tegen studenten-demonstratie in Thailand: 1577 doden. Koning Bhumibol stuurt militaire junta weg.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Aarts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Aarts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Aarts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Aarts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I158661.php : benaderd 5 oktober 2026), "Johanna Maria Aarts (1890-1973)".