14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
31 oktober » Frankrijk eist het atol Bassas da India op.
28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
Dag van overlijden 11 september 1962
De temperatuur op 11 september 1962 lag tussen 14,0 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 4,5 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
19 januari » Zeezenders DCR en Radio Mercur fuseren.
10 februari » De Amerikaanse staten Georgia, North Carolina en South Carolina worden afgesplitst van het Aartsbisdom Baltimore en gevormd tot een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Atlanta en het Bisdom Savannah in Georgia, het Bisdom Raleigh in Noord-Carolina en het Bisdom Charleston in Zuid-Carolina.
24 april » Luis Nicolao scherpt in Rio de Janeiro het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag aan tot 58,4.
1 juli » Onafhankelijkheid van Rwanda en Burundi.
28 oktober » Einde van de Cubaanse Rakettencrisis.
8 november » In de wijk Dieze te Zwolle wordt de miljoenste naoorlogse woning van Nederland opgeleverd, namelijk Hogenkampsweg 139.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I158088.php : benaderd 13 oktober 2026), "Adriana Maria Henrica Aarts (1897-1962)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.