Stamboom Eijsermans » Anna Maria Zebregs (1876-1975)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Zebregs 


Gezin van Anna Maria Zebregs

Zij is getrouwd met Leonardus Cools.

Zij zijn getrouwd op 14 september 1898 te Tilburg, zij was toen 22 jaar oud.

Leonardus Cools en Anna Maria Zebregs trouwden te Tilburg op 14n september 1898. In 1948 vierden zij hun gouden bruiloft. Op de voorgrond van links naar rechts, Corrie en Fien van Beurden en Marianna de Beer. Op de eerste rij van links naar rechts: Jan van Beurden, Miet de Beer-Cools met zoon Kees, Adriana Melis-Cools, Luud van Beurden, Ans de Beer, Leonardus Cools, zijn vrouw Anna Maria Sebregs, Anna Cools, Cornelia van Beurden-Cools, Anna Cools-Voets met dochter Leonie en Leo van Beurden. Op de volgende rij van links naar rechts: Jo de Beer met kind, Louis Melis, N.N. Maria Cools?, voerman Kees Sebregs, Jana Sebregs en haar man Arnoldus W. Cruijssen, Kee Sebregs (had een snoepwinkeltje in de Van Hogendorpstraat), Thera Cools en haar man Janus van Rijen, frater Leonardus (Piet) Cools, Jan van Beurden (man van Cornelia Cools), en Janus Cools (getrouwd met Anna Voets). Op de laatste rij van links naar rechts: Riet van den Hout-van Beurden, Denis van den Hout, Annie Melis (getrouwd met Jan de Graaf koster van den Heikant), Eduard Melis en Annie Staps-van Beurden, zij is hertrouwd met Leo Stein (haar eerste man verdronk in 1959).
------------------------------------------------------------------
Huwelijksakte Leonardus Cools 14-09-1898 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1898
Code TB_H_1898
Periode register 1898
Aktenummer 246
Plaats Tilburg
Datum 14-09-1898

Bruidegom Leonardus Cools
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 06-01-1870
Leeftijd 28 jaar

Bruid Anna Maria Zebregs
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 17-02-1876
Leeftijd 22 jaar

Vader bruidegom Wouterus Cools

Moeder bruidegom Maria Cornelia van Belkom

Vader bruid Adriaan Zebregs

Moeder bruid Johanna de Kock

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Zebregs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria Zebregs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Zebregs

Anna Maria Zebregs
1876-1975

1898

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 februari 1876 lag rond de 8,1 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 15 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
    • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
    • 10 maart » Eerste succesvolle telefoongesprek: Alexander Graham Bell spreekt "Mr. Watson, come here, I want to see you."
    • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
    • 1 november » Het Noordzeekanaal wordt officieel geopend door koning Willem III.
    • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.
  • De temperatuur op 14 september 1898 lag rond de 14,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
    • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
    • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
    • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
    • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
    • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
  • De temperatuur op 11 januari 1975 lag tussen 5,7 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 11 februari » Margaret Thatcher wordt gekozen tot de eerste vrouwelijke leider van de Britse Conservative Party.
    • 28 februari » Een Londense metrotrein van de Northern Line schiet bij het eindpunt door het stootblok op station Moorgate, waarbij 43 personen omkomen.
    • 5 juli » Kaapverdië wordt onafhankelijk van Portugal.
    • 2 september » De Aktiegroep Nieuwmarkt bezet het kantoor van de Bond van Nederlandse Architecten (BNA) aan de Keizersgracht in Amsterdam, om de bouw te voorkomen van een complex aan de Nieuwe Amstelstraat met winkels, horeca, een museum voor architectuur en een nieuw hoofdkantoor voor de BNA.
    • 2 september » Nadat vijf dagen eerder de zenders uit de MV Norderney zijn verwijderd, wordt het beslag op het schip opgeheven. Eigenaar van het schip wordt de Veronica Omroep Organisatie welke in eerste instantie een zeezendermuseum wilde openen aan boord van het voormalige zendschip.
    • 16 september » Papoea-Nieuw-Guinea wordt onafhankelijk van Australië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zebregs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zebregs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zebregs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zebregs (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I157024.php : benaderd 22 februari 2026), "Anna Maria Zebregs (1876-1975)".