De temperatuur op 14 februari 1921 lag tussen 0,8 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 2,1 mm neerslag. Er was 4,1 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
Dag van overlijden 14 oktober 2002
De temperatuur op 14 oktober 2002 lag tussen 6,6 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 11,7 mm neerslag gedurende 8,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
26 maart » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Boyacá Chicó.
11 april » In Djerba, Tunesië laten moslimextremisten een tankauto met propaangas ontploffen bij een synagoge: 21 doden.
8 mei » Feyenoord wint de UEFA Cup door Borussia Dortmund in de finale met 3-2 te verslaan.
8 september » In Keulen wint de Nederlandse hockeyploeg voor de zesde keer de Champions Trophy.
15 oktober » Prins Claus wordt bijgezet in de Nieuwe Kerk te Delft.
16 oktober » Ministers Eduard Bomhoff en Herman Heinsbroek treden af. Dezelfde dag biedt het voltallige kabinet-Balkenende I het ontslag aan aan de koningin.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I154695.php : benaderd 6 oktober 2026), "Clasina Theodora Johanna de Wit (1921-2002)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.