Stamboom Eijsermans » Pieter van den Bleek (± 1788-1841)

Persoonlijke gegevens Pieter van den Bleek 

  • Hij werd gedoopt rond 1788 in Gilze en Rijen.
  • Hij is overleden op 2 oktober 1841 in Oosterhout.
    Overlijdensakte Pieter van den Bleek Oosterhout

    GemeenteOosterhout
    Brontypeboek
    Archiefnummer2004
    ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand in Oosterhout
    RegisternaamOverlijdensregister 1841
    CodeOTH_O_1841
    Periode register1841
    Aktenummer124

    OverledenePieter van den Bleek
    GeboorteplaatsGilze en Rijen
    Plaats overlijdenOosterhout
    Datum overlijden02-10-1841
    Geslachtm
    Leeftijd53 jaar

    RelatieWouterina Klaassen

    VaderWouter van den Bleek

    MoederJohanna van Dun
  • Een kind van Joanna van Dun en Wouter van den Bleek
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 januari 2012.

Gezin van Pieter van den Bleek

Hij is getrouwd met Wouterina Klaassen.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Wouter van den Bleek  1814-???? 
  2. Adriana van den Bleek  1829-1886 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter van den Bleek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter van den Bleek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter van den Bleek

Peter van Dun
± 1716-????
Anna Schoenmakers
± 1716-????

Pieter van den Bleek
± 1788-1841



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 oktober 1841 lag rond de 15,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1841: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
    • 20 januari » Hongkong wordt door de Britten bezet.
    • 26 januari » Het Verenigd Koninkrijk bezet Hongkong.
    • 4 maart » William Henry Harrison wordt beëdigd als 9e president van de Verenigde Staten
    • 14 juni » Oprichting van het eerste parlement van Canada.
    • 30 augustus » Sir Robert Peel volgt William Lamb op als premier van het Verenigd Koninkrijk.
    • 2 oktober » Florestan I volgt zijn overleden broer Honorius V op als vorst van Monaco.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Bleek


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I15390.php : benaderd 27 december 2025), "Pieter van den Bleek (± 1788-1841)".