Stamboom Eijsermans » N.N. van Bladel (1897)

Persoonlijke gegevens N.N. van Bladel 

  • Hij is geboren (stillborn) op 9 december 1897 (doodgeboren) in Tilburg.
  • Hij is overleden op 9 december 1897 in Tilburg.
    Overlijdensakte Doodgeboren kind van Bladel Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1897
    CodeTLB_O_1897
    Periode register1897
    Aktenummer770

    OverledeneDoodgeboren kind van Bladel
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden09-12-1897
    Geslachtm

    Relatie

    VaderAdriaan Jacobus van Bladel

    MoederAdriana Francisca Bekkers
  • Een kind van Adriaan Jacobus van Bladel en Adriana Francisca Beckers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 juni 2012.

Gezin van N.N. van Bladel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot N.N. van Bladel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk N.N. van Bladel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van N.N. van Bladel

Johanna Donders
± 1825-1901
Peter Beckers
1820-1882

Doodgeboren kind N.N. van Bladel
1897


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 december 1897 lag rond de 2,6 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Brooklyn gaat samen met New York.
    • 14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
    • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
    • 19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
    • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
    • 31 oktober » Frankrijk eist het atol Bassas da India op.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Bladel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I15269.php : benaderd 27 december 2025), "N.N. van Bladel (1897)".