Stamboom Eijsermans » N.N. van Wezel (1928)

Persoonlijke gegevens N.N. van Wezel

  • Hij/zij is geboren (stillborn) op 15 maart 1928 (doodgeboren) in Dinteloord.
    Gemeente Dinteloord
    Brontype Boek
    Type register Burgerlijke Stand vanaf 1811 - Overlijdensregisters
    Archiefnummer 803
    Archiefnaam Burgerlijke Stand Dinteloord
    Inventarisnummer 5052
    Registernaam Overlijdensregister 1928
    Code BOZ203000031_1928
    Periode register 1928
    Aktenummer 14
    Diversen doodgeboren
    Plaats overlijden Dinteloord
    Datum overlijden 15-03-1928
    Overledene kind van Wezel
    Vader overledene Leendert Jacobus van Wezel
    Moeder overledene Petronella Dam
  • Hij/zij is overleden op 15 maart 1928 in Dinteloord.
    •Overleden op 15 maart 1928 - Dinteloord
  • Een kind van Leendert Jacobus van Wezel en Petronella Dam
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 oktober 2012.

Gezin van N.N. van Wezel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot N.N. van Wezel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk N.N. van Wezel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van N.N. van Wezel

Jacobus van Wezel
± 1841-????
Elisabeth Verbraak
± 1850-????
Govert Dam
1857-1937

Doodgeboren kind N.N. van Wezel
1928


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 maart 1928 lag tussen -1,1 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Canada verslaat Zwitserland met 13-0 in de finaleronde van het olympisch ijshockeytoernooi in St. Moritz, en prolongeert de olympische én de wereldtitel.
    • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
    • 14 maart » Frank Borman, Amerikaans astronaut
    • 15 mei » Mickey Mouse heeft zijn eerste optreden in de tekenfilm Plane Crazy.
    • 12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Wezel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I152294.php : benaderd 28 december 2025), "N.N. van Wezel (1928)".