Stamboom Eijsermans » Anna Maria van der Weghen (1725-1815)

Persoonlijke gegevens Anna Maria van der Weghen 

  • Ze werd gedoopt op 2 maart 1725 in Goirle.
    Getuige: Cornelius/de Gruijter/
    Getuige: Adriana/Brouers
    ROLE dochter
    DATE 02 MAR 1725
    PAGE Pg.6v
    ---------------------------------------------------------
    Doopakte Anna Maria van der Weegen 02-03-1725 Goirle

    GemeenteGoirle
    Brontypeboek
    Archiefnummer364
    ArchiefnaamDoop-, trouw- en begraafboeken Goirle 1639-1810
    Deelnummer2
    Bronnaamdoop-, trouw- en doodboek
    RegisternaamInv.nr. 02 - Goirle - doopboek 1722-1810, trouwboek 1726-1810, aantekeningen van overlijden 1736-1792 (rooms-katholieke parochie)
    Periode register1722-1810
    Pagina6v
    PlaatsGoirle
    Datum02-03-1725

    KindAnna Maria van der Weegen

    VaderJoannes van der Weghen

    MoederMaria Cornelis Brouers
  • Zij is overleden op 12 maart 1815 in Tilburg.
    Overlijdensakte Maria Anna van der Weegen Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1815
    CodeTLB_O_1815
    Periode register1815
    Aktenummer57

    OverledeneMaria Anna van der Weegen
    GeboorteplaatsGoirle
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden12-03-1815
    Geslachtv
    Leeftijd90

    RelatieGovert Pessers

    VaderJohannes van der Weegen

    MoederMaria Brouwers
  • Een kind van Joannes van der Weghen en Maria Cornelis Brouwers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 juli 2012.

Gezin van Anna Maria van der Weghen

Zij is getrouwd met Govert Pessers.

Zij zijn getrouwd op 10 augustus 1750 te Tilburg.

Trouwakte Govert Jan Pessers Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer15
ArchiefnaamDoop-, trouw- en begraafboeken van Tilburg 1600-1810
Deelnummer50
Bronnaamtrouwboek
Registernaam50 trouwboek 1744-1796 (schepenbank)
Periode register1744-1796
Datum trouw wet1750-07-24
Plaats trouw wetTilburg
Datum trouw wet1750-08-10

BruidegomGovert Jan Pessers

BruidAnna Maria Jan van der Wegen

Kind(eren):

  1. Antonius Pessers  1751-????
  2. Joannes Pessers  1754-????
  3. Cornelia Pessers  1762-1841 
  4. Catharina Pessers  1764-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria van der Weghen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria van der Weghen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria van der Weghen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 maart 1815 lag rond de 6,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuiden. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1815: Bron: Wikipedia
    • 4 februari » Oprichting van het Groninger Studenten Corps Vindicat atque Polit, de oudste studentenvereniging van Nederland.
    • 1 maart » Napoleon keert terug naar Frankrijk na zijn ballingschap op Elba.
    • 20 maart » Napoleon keert terug in Parijs na zijn ontsnapping van Elba.
    • 10 april » De Tambora op het Indonesische eiland Soembawa barst uit.
    • 16 juni » Napoleon trekt met zijn troepen de Franse noordgrens over, België in. Hij verslaat de Pruisische aanvoerder Blücher in de slag bij Ligny. Zie ook: Slag bij Waterloo. Wellington houdt in de Slag bij Quatre-Bras Franse troepen onder maarschalk Michel Ney tegen.
    • 15 oktober » Napoleon Bonaparte begint zijn verbanning op Sint-Helena in de Atlantische oceaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Weghen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I151565.php : benaderd 28 december 2025), "Anna Maria van der Weghen (1725-1815)".