Stamboom Eijsermans » Anna Maria Barbara Walsmits (1893-1946)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Barbara Walsmits 

  • Zij is geboren op 4 december 1893 in Oost-, West-en Middelbeers.
    Inschrijving Anna Maria Barbara Walsmits Hilvarenbeek

    GemeenteHilvarenbeek
    Brontypeboek
    Archiefnummer0909
    ArchiefnaamBevolkingsregister Hilvarenbeek
    Deelnummer3172
    Bronnaambevolkingsregister
    RegisternaamInv. nr. 3172 1920-1930 Wijk A deel 2
    CodeHVB_BR_0909_3172
    Periode register1921-1930
    Pagina275

    GeregistreerdeAnna Maria Barbara Walsmits
    GeboorteplaatsHilvarenbeek
    Geboortedatum04-12-1993
  • Zij is overleden op 5 juli 1946 in Hilvarenbeek, zij was toen 52 jaar oud.
    Bidprentje Anna Maria Barbara Walsmits Tilburg

    GemeenteTilburg
    RegisternaamBidprentjes - Letter W

    OverledeneAnna Maria Barbara Walsmits
    GeboorteplaatsOost-, West- en Middelbeers
    Plaats overlijdenHilvarenbeek
    Geboortedatum04-12-1893
    Datum overlijden05-07-1946
    Geslachtv

    RelatieGerardus Matheeuwsen
  • Een kind van Peter Walsmits en Joanna Willems
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 mei 2011.

Gezin van Anna Maria Barbara Walsmits

Zij is getrouwd met Gerardus Matheeuwsen.

Zij zijn getrouwd op 27 november 1919 te Oost-, West-en Middelbeers, zij was toen 25 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 550.123
Inventarisnr: 1994
Gemeente: Oost-, West- en Middelbeers
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 12
Datum: 27-11-1919
Bruidegom Gerardus Matheeuwsen
Geboorteplaats: Oirschot
Bruid Maria Anna Barbara Walsmits
Geboorteplaats: Oost-, West- en Middelbeers
Vader bruidegom Cornelis Matheeuwsen
Moeder bruidegom Dingena Schellekens
Vader bruid Peter Walsmits
Moeder bruid Johanna Willems

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Barbara Walsmits?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria Barbara Walsmits

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Barbara Walsmits

Anna Maria Barbara Walsmits
1893-1946

1919

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 december 1893 lag rond de 4,7 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
    • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
    • 12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
    • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
    • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
    • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
  • De temperatuur op 27 november 1919 lag tussen 1,3 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 4,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
    • 21 maart » Oprichting van het Bauhaus in Weimar door Walter Gropius.
    • 28 april » Officiële instelling van de Volkenbond tijdens de vredesbesprekingen in Versailles.
    • 2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
    • 14 september » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub Kapfenberger SV.
    • 31 oktober » Duitsland trekt haar Schutztroepen terug uit de koloniën.
  • De temperatuur op 5 juli 1946 lag tussen 14,5 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Het Dagblad van het Oosten verschijnt weer als zelfstandige krant. Het Parool trekt zich terug uit de regio en de lezers van de Nieuwe Twentsche en Almelosche Courant stappen grotendeels over naar het Dagblad van het Oosten.
    • 19 februari » Eerste uitzending van het AVRO-radioprogramma Arbeidsvitaminen.
    • 5 maart » Als eerste staatsman van de geallieerde bevrijders spreekt Winston Churchill over het IJzeren Gordijn in zijn speech in het Westminster College in Fulton, Missouri. Dit wordt gezien als het begin van de Koude Oorlog.
    • 16 maart » NSB-propagandist Max Blokzijl wordt wegens landverraad gefusilleerd op de Waalsdorpervlakte.
    • 1 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub UC Sampdoria.
    • 24 oktober » De eerste foto van de Aarde vanuit de Ruimte wordt gemaakt met behulp van een V2-raket. De raket werd gelanceerd vanaf de Amerikaanse lanceerbasis White Sands, maakte de foto's vanaf een hoogte van 105 kilometer en viel vervolgens weer terug naar de Aarde.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Walsmits

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Walsmits.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Walsmits.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Walsmits (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I150757.php : benaderd 10 februari 2026), "Anna Maria Barbara Walsmits (1893-1946)".