Stamboom Eijsermans » Maria Johanna Francisca Vugts (± 1908-)

Persoonlijke gegevens Maria Johanna Francisca Vugts 


Gezin van Maria Johanna Francisca Vugts

Zij is getrouwd met Johannes Antonius de Brouwer.

Zij zijn getrouwd op 3 juli 1933 te Hilvarenbeek.

BruidegomJohannes Antonius de Brouwer
Leeftijd25
GeboorteplaatsHilvarenbeek
Vader bruidegomMichiel de Brouwer
Moeder bruidegomAnna maria van de Laak
BruidMaria Johanna Francisca Vugts
Leeftijd25
GeboorteplaatsHilvarenbeek
Vader bruidWillebrordus Adrianus Vugts
Moeder bruidJohanna Catharina van Riel
Datum huwelijk03-07-1933
PlaatsHilvarenbeek
BronHuwelijksregister Hilvarenbeek 1933
Toegangsnr.405
Inv.nr.315
Aktenummer20

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Johanna Francisca Vugts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Johanna Francisca Vugts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Johanna Francisca Vugts

Maria Johanna Francisca Vugts
± 1908-????

1933

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 juli 1933 lag tussen 12,7 °C en 23,8 °C en was gemiddeld 18,5 °C. Er was 11,7 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 23 januari » De Afsluitdijk, die de Zuiderzee afsluit van de Noordzee, is klaar en wordt beperkt opengesteld voor betalend verkeer.
    • 18 juni » Opening van het Stade Félix Bollaert in Lens, Frankrijk.
    • 25 augustus » Wielrenner Jan van Hout rijdt op de baan van Roermond een nieuw werelduurrecord.
    • 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
    • 10 september » Plechtige opening van de Sint-Annatunnel, een voetgangerstunnel onder de Schelde in Antwerpen door burgemeester Camille Huysmans.
    • 13 november » De Nederlandse Zwembond (NZB) verkrijgt het predicaat Koninklijk en verandert de naam aldus in Koninklijke Nederlandse Zwembond.

Over de familienaam Vugts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vugts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vugts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vugts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I150204.php : benaderd 28 december 2025), "Maria Johanna Francisca Vugts (± 1908-)".