Stamboom Eijsermans » Johanna Maria "Jo" Vromans (1892-1978)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria "Jo" Vromans 

  • Roepnaam is Jo.
  • Zij is geboren op 31 mei 1892 in Goirle.
    Geboorteakte Johanna Maria Vromans Goirle

    GemeenteGoirle
    Brontypeboek
    Archiefnummer907
    ArchiefnaamBurgerlijke stand
    Bronnaamregister van geboorten
    RegisternaamGeboorteregister 1892
    Periode register1892
    Aktenummer33

    KindJohanna Maria Vromans
    GeboorteplaatsGoirle
    Geboortedatum31-05-1892
    Geslachtv

    VaderFrancis Vromans

    MoederPetronella van Dun
  • Zij is overleden op 22 november 1978 in Schaijk, zij was toen 86 jaar oud.
  • Een kind van Franciscus Vromans en Petronella van Dun
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 juni 2013.

Gezin van Johanna Maria "Jo" Vromans

Waarschuwing Let op: Partner (Jan Baptist van Besouw) is 31 jaar ouder.

Zij is getrouwd met Jan Baptist van Besouw.

Zij zijn getrouwd op 6 augustus 1920 te Goirle, zij was toen 28 jaar oud.

Bron: Burgerlijke stand - Huwelijk, Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 550.068, Inventarisnr: 1285, Gemeente: Goirle
Soort akte: huwelijk, Aktenummer: 27, Datum: 06-08-1920
Bruidegom Jan Baptist van Besouw, Geboorteplaats: Goirle
Bruid Johanna Maria Vromans, Geboorteplaats: Goirle
Vader bruidegom Gerardus van Besouw, Moeder bruidegom Johanna van de Lisdonk
Vader bruid Francis Vromans, Moeder bruid Petronella van Dun

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria "Jo" Vromans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria "Jo" Vromans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Vromans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 mei 1892 lag rond de 24,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 51%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
    • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
    • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 7 juni » Tijdens een vijf dagen durende uitbarsting van de vulkaan Awu op het Indonesische eiland Sangir komen 1.532 mensen om.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
  • De temperatuur op 6 augustus 1920 lag tussen 11,5 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 8,3 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
    • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
    • 13 mei » Heiligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica
    • 28 augustus » Het duel tussen Joegoslavië en Tsjecho-Slowakije (0-7) in Antwerpen betekent voor beide landen de eerste officiële voetbalinterland uit de geschiedenis.
    • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
    • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
  • De temperatuur op 22 november 1978 lag tussen 11,1 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (9%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 17 februari » De Deense advocaat-miljonair-politicus Mogens Glistrup wordt veroordeeld tot een boete wegens belastingontduiking.
    • 14 maart » Pieter van den Hoogenband, Nederlands zwemmer en olympisch kampioen (2000 en 2004)
    • 23 mei » Een Tupolev Tu-144 van Aeroflot verongelukt tijdens een noodlanding. De drie bemanningsleden komen om het leven.
    • 16 juni » De film Grease komt uit.
    • 7 juli » De Salomonseilanden worden onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 1 december » Het eerste nummer van het Vlaamse dagblad De Morgen verschijnt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vromans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vromans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vromans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vromans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I149666.php : benaderd 10 februari 2026), "Johanna Maria "Jo" Vromans (1892-1978)".