Stamboom Eijsermans » Jacoba Catharina Vromans (1889-1956)

Persoonlijke gegevens Jacoba Catharina Vromans 

  • Zij is geboren op 5 september 1889 in Gilze en Rijen.
    Rijen05-09-1889geboorteakte
    Geboorteakte Jacoba Catharina Vromans Gilze en Rijen

    GemeenteGilze en Rijen
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1889
    CodeGZRI_G_1889
    Periode register1889
    Aktenummer48

    KindJacoba Catharina Vromans
    GeboorteplaatsGilze en Rijen
    Geboortedatum05-09-1889
    Geslachtv

    VaderAntonius Vromans

    MoederHendrina Petronella Vermeulen
  • Zij is overleden op 10 september 1956 in Tilburg, zij was toen 67 jaar oud.
    Overlijdensakte Jacoba Catharina Vromans Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1956
    CodeTB_O_1956
    Periode register1956
    Aktenummer730

    OverledeneJacoba Catharina Vromans
    GeboorteplaatsGilze en Rijen
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden10-09-1956
    Geslachtv
    Leeftijd67

    RelatieCornelis Josephus van Geloven

    VaderAntonius Vromans

    MoederHendrina Petronella Vermeulen
  • Een kind van Antonius Vromans en Hendrina Petronella Vermeulen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 augustus 2011.

Gezin van Jacoba Catharina Vromans

Zij is getrouwd met Cornelis Josephus van Geloven.

Zij zijn getrouwd op 29 september 1920 te Tilburg, zij was toen 31 jaar oud.

Huwelijksakte Cornelis Josephus van Geloven 29-09-1920 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1920
CodeTB_H_1920
Periode register1920
Aktenummer489
PlaatsTilburg
Datum29-09-1920

BruidegomCornelis Josephus van Geloven
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd32

BruidJacoba Catharina Vromans
GeboorteplaatsGilze en Rijen
Leeftijd31

Vader bruidegomWaltherus Hubertus van Geloven

Moeder bruidegomWilhelmina Mutsaers

Vader bruidAntonius Vromans

Moeder bruidHendrina Petronella Vermeulen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Catharina Vromans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Catharina Vromans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Catharina Vromans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 september 1889 lag rond de 15,9 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
    • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
    • 24 mei » Paus Leo XIII benoemt zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Petrus Lambertus Goossens.
    • 8 juli » Eerste editie van The Wall Street Journal.
    • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
    • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 29 september 1920 lag tussen 7,2 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 15 april » De anarchisten Nicola Sacco en Bartolomeo Vanzetti vermoorden naar verluidt twee bewakers wanneer zij een schoenwinkel beroven.
    • 16 mei » Paus Benedictus XV verklaart de Franse vrijheidsstrijdster Jeanne d'Arc heilig.
    • 19 mei » Oprichting van de centristische, agraristische Noorse politieke partij Senterpartiet.
    • 3 juni » Als uitvloeisel van het Verdrag van Versailles wordt in Duitsland de dienstplicht afgeschaft.
    • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
    • 10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
  • De temperatuur op 10 september 1956 lag tussen 11,7 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Een kopgroep van vijf rijders gaat gezamenlijk over de finish bij de Elfstedentocht; ze worden gediskwalificeerd.
    • 30 juli » President Eisenhower tekent een resolutie waarmee In God We Trust het motto van de Verenigde Staten wordt.
    • 2 september » Het allereerste doelpunt in de pas opgerichte Eredivisie komt op naam van Tonny van der Linden van DOS in de wedstrijd tegen Sparta.
    • 29 oktober » Na geheime besprekingen met Groot-Brittannië en Frankrijk valt Israël de Sinaï binnen.
    • 6 november » Nederland trekt zich terug van de Olympische Spelen in Melbourne uit protest tegen de Sovjet-inval in Hongarije.
    • 7 november » Suezcrisis: De VN neemt een resolutie aan waarbij Franse, Britse en Israëlische troepen zich onmiddellijk uit Egypte moeten terugtrekken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vromans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vromans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vromans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vromans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I149626.php : benaderd 16 februari 2026), "Jacoba Catharina Vromans (1889-1956)".