Stamboom Eijsermans » Wilhelmus Johannes "Willem" van de Vrande (1867-1931)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Johannes "Willem" van de Vrande 

  • Roepnaam is Willem.
  • Hij is geboren op 16 maart 1867 in Duizel.
  • Hij is overleden op 21 december 1931 in Tilburg, hij was toen 64 jaar oud.
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1931
    Code TLB_O_1931
    Periode register 1931
    Relatietype echtgenoot
    Aktenummer 803
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 21-12-1931
    Overledene Wilhelmus Johannes van de Vrande
    Overledene geslacht m
    Overledene leeftijd 64 jaar
    Overledene plaats geboorte Duizel
    Relatie overledene Anna Cornelia van Pelt
    Vader overledene Franciscus van de Vrande
    Moeder overledene Maria Anna Wouters
  • Een kind van Franciscus van de Vrande en Maria Anna Wouters
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 januari 2011.

Gezin van Wilhelmus Johannes "Willem" van de Vrande

Hij is getrouwd met Anna Cornelia van Pelt.

Zij zijn getrouwd op 9 november 1898 te Tilburg, hij was toen 31 jaar oud.

Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1898
Code TB_H_1898
Periode register 1898
Aktenummer 293
Plaats huwelijk Tilburg
Datum huwelijk 09-11-1898
Bruidegom Wilhelmus Johannes van de Vrande
Bruidegom leeftijd 31 jaar
Bruidegom plaats geboorte Duizel
Bruidegom datum geboorte 06-03-1867
Vader bruidegom Franciscus van de Vrande
Moeder bruidegom Maria Anna Wouters
Bruid Anna Cornelia van Pelt
Bruid leeftijd 22 jaar
Bruid plaats geboorte Tilburg
Bruid datum geboorte 31-10-1876
Vader bruid Adriaan van Pelt
Moeder bruid Elisabeth van de Pas

Kind(eren):

  1. Jan van de Vrande  ± 1900-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Johannes "Willem" van de Vrande?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Johannes "Willem" van de Vrande

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 maart 1867 lag rond de 3,8 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 44%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
    • 1 april » Singapore wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 20 juli » In Uruguay wordt de stad Rivera gesticht, vernoemd naar José Fructuoso Rivera.
    • 2 augustus » Oprichting van de Vlaamse muziekschool in Antwerpen, onder leiding van de componist Peter Benoit.
    • 9 september » Het groothertogdom Luxemburg wordt onafhankelijk van België
    • 18 oktober » De Verenigde Staten kopen Alaska van Rusland.
  • De temperatuur op 9 november 1898 lag rond de 7,0 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
    • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
    • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
    • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
    • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
    • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 21 december 1931 lag tussen -1,2 °C en 2,0 °C en was gemiddeld 0,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » In Groningen botst een passagierstrein uit Nieuweschans ter hoogte van de Lodewijkstraat op een rangerende goederentrein. Er vallen drie doden en vijf gewonden.
    • 14 maart » Norberto Conde, Argentijns voetballer († 2014)
    • 31 maart » Een forse aardbeving verwoest bijna de helft van Managua in Nicaragua, tweeduizend mensen komen om.
    • 14 april » Koning Alfonso XIII van Spanje afgezet. Uitroeping van de republiek.
    • 13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
    • 9 december » Spanje wordt een republiek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Vrande


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I148963.php : benaderd 11 februari 2026), "Wilhelmus Johannes "Willem" van de Vrande (1867-1931)".