Stamboom Eijsermans » Josephus Antonius Wilhelmus "Sjef" Vos (1916-2010)

Persoonlijke gegevens Josephus Antonius Wilhelmus "Sjef" Vos 


Gezin van Josephus Antonius Wilhelmus "Sjef" Vos

Hij is getrouwd met Theodora Johanna Henrica Maria van Dun.

Zij zijn getrouwd op 1 mei 1943 te Tilburg, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Josephus Antonius Wilhelmus "Sjef" Vos

Beste Jan,

zoals je al begrepen hebt is mijn schoonvader de onder nr. 128.242 in je parenteel genoemde.
Voor de duidelijkheid stuur ik je hierbij de kwartierstaat toe voor zover we die thans hebben en die ook in het blad Gepermeteerd van de NGV-afd. in Tilburg is geplaatst.
Daarmee heb je ook meteen antwoord op je vraag in de andere email wie de ouders waren van Sjef en Doortje. Maar die had je overigens zelf al in je parenteel.

Je kunt onze gegevens uiteraard opnemen in je database. Ze zijn opgezocht door de zus van mijn schoonvader Regien, zie hieronder meer over haar. Dat is ook een kind van 12824. Voor de volledigheid kun je aanvullen:

Hun (= 12824) eerste kind is de genoemde Wilhelmus (128.241) "Willem".

Hun tweede kind is Clas:

Nicolasina Wilhelmina Francisca Vos, geboren te Tilburg 17 oktober 1914 en overleden te Zwolle 7 januari 1995, weduwe van Josephus Petrus Gerardus van den Hout.

Hun derde kind is:

Mijn schoonvader, de genoemde 128.242.

Hun vierde kind is Bert:

Gijsbertus Antonius Jacobus 8.6.1918 + Birma 19.4.1943 en begr. Kanchanaburi (Thailand), ongehuwd

Hun vijfde kind is Regien:

Regina Helena Vos, geb. Tilburg 2.4.1920, ongehuwd overleden te Zwolle 26.2.2009.

Ik heb nog even geen tijd om verdere kwartieren uit te zoeken, maar dat ga ik wel spoedig doen.
Maar nu Sjef van Gils een boek Van Dun uit gaat brengen, zal ik even wachten voordat ik zelf Van Dun verder ga uitzoeken.
Je wilt me wel op de hoogte houden, hoop ik.
Dus voorlopig zal ik maar met Vos verder gaan.

Met groet uit Maastricht

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Antonius Wilhelmus "Sjef" Vos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Antonius Wilhelmus "Sjef" Vos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Antonius Wilhelmus Vos


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 april 1916 lag tussen 9,3 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
    • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
    • 15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
    • 7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
    • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
    • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
  • De temperatuur op 1 mei 1943 lag tussen 9,2 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 2,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De stad Wilhelmshaven is het slachtoffer van het eerste Amerikaanse bombardement op Duitsland.
    • 2 februari » Het Duitse leger verliest de Slag om Stalingrad van het Rode Leger. Dit is een van de keerpunten van de Tweede Wereldoorlog.
    • 27 maart » Negen verzetsmensen overvallen het bevolkingsregister van Amsterdam.
    • 21 april » Oprichting van de Franse voetbalclub FC Nantes.
    • 2 juli » Slag om Koersk.
    • 4 december » Het Joegoslavische Verzet vormt een voorlopige regering.
  • De temperatuur op 23 januari 2010 lag tussen -0,5 °C en 2,4 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 5,0 mm neerslag gedurende 8,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 10 maart » De moord op Milly Boele.
    • 23 juli » Nabij het Zwitserse Fiesch vindt een treinongeluk plaats.
    • 25 juli » Een Italiaanse onderhoudstrein dendert door een stootblok op het station van Stavoren in de Nederlandse provincie Friesland en doorboort een watersportwinkel. De ravage is enorm, maar slechts twee medewerkers van de trein raken lichtgewond.
    • 8 november » De Belg David Van Reybrouck sleept met Congo. Een geschiedenis de AKO Literatuurprijs in de wacht.
    • 14 december » De Italiaanse regering van Silvio Berlusconi overleeft met 314 stemmen tegen 311 een vertrouwensstemming in de Camera dei deputati. Meteen daarop breken in Rome zware rellen uit waarbij negentig gewonden vallen, waaronder vijftig politieagenten.
    • 21 december » Milo Đukanović treedt af als premier van Montenegro


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vos

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vos.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vos.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vos (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I148514.php : benaderd 14 oktober 2026), "Josephus Antonius Wilhelmus "Sjef" Vos (1916-2010)".