Stamboom Eijsermans » Jacobus Vissers (1871-1924)

Persoonlijke gegevens Jacobus Vissers 

  • Hij is geboren op 14 juni 1871 in Tilburg.
    Geboorteregister 1871
    Bron: burgerlijke standregisterSoort registratie: geboorteakteAktedatum: 14-06-1871
    Plaats: Tilburg
    Zoon
    Jacobus Vissers geboren 14-06-1871 te Tilburg
    Vader
    Lambertus Vissers
    Moeder
    Johanna Maria Adriana de Beer
    Bronvermelding
    Geboorteregister 1871, archiefnummer 16, aktenummer 407
    Gemeente: Tilburg
    Periode: 1871
  • Hij is overleden op 23 augustus 1924 in Tilburg, hij was toen 53 jaar oud.
    Overlijdensregister 1924
    Bron: burgerlijke standregisterSoort registratie: overlijdensakteAktedatum: 23-08-1924
    Plaats: Tilburg
    Overledene
    echtgenoot Jacobus Vissers 53 jaar oud, geboren te Tilburg , overleden op 23-08-1924 te Tilburg
    Diversen: weduwnaar van Cornelia Maria Bernaerts

    relatie van Maria Aldegonda Sebregs
    Vader
    Lambertus Vissers
    Moeder
    Johanna Maria Adriana de Beer
    Bronvermelding
    Overlijdensregister 1924, archiefnummer 16, aktenummer 468
    Gemeente: Tilburg
    Periode: 1924
  • Een kind van Lambertus Vissers en Johanna Maria Adriana de Beer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 augustus 2018.

Gezin van Jacobus Vissers

(1) Hij is getrouwd met Cornelia Maria Bernaerts.

Zij zijn getrouwd op 8 november 1899 te Tilburg, hij was toen 28 jaar oud.

Huwelijksregister 1899
Bron: burgerlijke standregisterSoort registratie: huwelijksakteAktedatum: 08-11-1899
Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Lambertus Vissers
Moeder van de bruidegom
Johanna Maria Adriana de Beer
Bruidegom
Jacobus Vissers 28 jaar oud, geboren 14-06-1871 te Tilburg
Bruid
Cornelia Maria Bernaerts 31 jaar oud, geboren 27-11-1867 te Tilburg
Vader van de bruid
Peter Bernaerts
Moeder van de bruid
Johanna Engel
Bronvermelding
Huwelijksregister 1899, archiefnummer 16, Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957, aktenummer 272
Gemeente: Tilburg
Periode: 1899

(2) Hij is getrouwd met Maria Aldegonda Sebregs.

Zij zijn getrouwd op 21 oktober 1903 te Tilburg, hij was toen 32 jaar oud.

Huwelijksregister 1903
Bron: burgerlijke standregisterSoort registratie: huwelijksakteAktedatum: 21-10-1903
Plaats: Tilburg
Bijzonderheden:
Eerdere partner bruidegom: Cornelia Maria Bernaert.

Vader van de bruidegom
Lambertus Vissers
Moeder van de bruidegom
Johanna Maria Adriana de Beer
Bruidegom
Jacobus Vissers 32 jaar oud, geboren 14-06-1871 te Tilburg
Bruid
Maria Aldegonda Sebregs 31 jaar oud, geboren 01-05-1872 te Tilburg
Vader van de bruid
Johannes Franciscus Sebregs
Moeder van de bruid
Maria Anthonia Lemmens
Bronvermelding
Huwelijksregister 1903, archiefnummer 16, Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957, aktenummer 254
Gemeente: Tilburg
Periode: 1903

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Vissers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacobus Vissers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Vissers

Francis Vissers
± 1795-1834
N.N. de N.N.
± 1810-????
Johanna de Beer
± 1810-????

Jacobus Vissers
1871-1924

(1) 1899
(2) 1903

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 juni 1871 lag rond de 25,9 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 43%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Wilhelm I wordt de eerste keizer van het Duitse Keizerrijk.
    • 24 februari » Charles Darwin publiceert in Londen zijn Descent of Man (De afstamming van de mens).
    • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
    • 17 juli » Op de Académie des Sciences in Parijs stelt Zénobe Gramme zijn eerste dynamo voor. Deze dynamo was het vertrekpunt van de moderne elektrische industrie.
    • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
  • De temperatuur op 21 oktober 1903 lag tussen 5,7 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 2,2 uur zonneschijn (21%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
    • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
    • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
    • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
    • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
    • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
  • De temperatuur op 23 augustus 1924 lag tussen 8,5 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Johnny Weissmuller verbetert in Miami zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 57,4. Het oude record (58,6) stond sinds 9 juli 1922 op naam van de Amerikaanse zwemmer en latere filmster (Tarzan).
    • 6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
    • 28 september » Eerste vlucht rond de wereld, door twee vliegtuigen van het Amerikaanse leger.
    • 1 oktober » De Eerste vlucht KLM naar Nederlands-Indië vertrekt van Schiphol voor de eerste intercontinentale commerciële vlucht naar Batavia.
    • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
    • 1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vissers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vissers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vissers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vissers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I147281.php : benaderd 10 februari 2026), "Jacobus Vissers (1871-1924)".