4 maart » William McKinley wordt beëdigd als 25e president van de Verenigde Staten
18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
30 oktober » In café de Kruif aan de Houttuinen in Delft wordt de 'Delftsche Studenten Bond' opgericht.
Dag van overlijden 31 oktober 1974
De temperatuur op 31 oktober 1974 lag tussen -3,2 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (50%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
25 april » In Portugal maakt de Anjerrevolutie een eind aan vijftig jaar dictatuur.
16 mei » Helmut Schmidt wordt gekozen tot bondskanselier van West-Duitsland.
3 juli » Het Nederlands voetbalelftal wint met 2-0 van Brazilië bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Johan Neeskens en Johan Cruijff scoren in Dortmund.
10 september » Guinee-Bissau wordt onafhankelijk van Portugal.
25 september » Voor het eerst wordt bekend dat freon, destijds het voornaamste drijfgas in spuitbussen, de ozonlaag aantast
28 oktober » Eerste vlucht van een Dassault Super-Étendard, een aanvalsjager van de Franse vliegtuigbouwer Dassault Aviation.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I147212.php : benaderd 18 oktober 2026), "Maria Adriana Johanna de Visscher (1897-1974)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.