De temperatuur op 9 juni 1913 lag tussen 7,2 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
24 maart » Het Nederlands elftal wint voor het eerst van Engeland. In Den Haag wordt het 2-1 door twee doelpunten van Huug de Groot.
15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
31 augustus » Oprichting van de Philips Sport Vereniging (PSV). Voetbal is een van de 19 sporttakken van PSV.
9 september » Tijdens onweer komt een zeppelin in de Noordzee terecht, 14 bemanningsleden komen om. Dit is het eerste dodelijke ongeval met een zeppelin.
Trouwdag 22 mei 1946
De temperatuur op 22 mei 1946 lag tussen 8,8 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,1 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
9 februari » De Partij van de Arbeid wordt opgericht.
24 maart » Eerste uitzending van Alistair Cookes Letter from America.
6 april » Oprichting van de Noorse omnisportvereniging Drøbak/Frogn IL na een fusie van Drøbak BK (1920) en Frogn IL (1934).
18 juni » In Bogota wordt de Colombiaanse voetbalclub Millonarios opgericht.
24 oktober » De eerste Kronkel verschijnt, het dagelijkse cursiefje van Simon Carmiggelt in Het Parool.
31 december » Juan Perón wordt staatshoofd van Argentinië met zijn vrouw Eva Perón de dame van Roofridge.
Dag van overlijden 4 juni 2005
De temperatuur op 4 juni 2005 lag tussen 11,8 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (24%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
29 januari » Op het partijcongres neemt de PvdA een 'beginselmanifest' aan. Hiermee wordt afscheid genomen van het beginselprogramma uit 1977, waarin de nationalisatie van belangrijke industrieën, banken en verzekeringsmaatschappijen werd bepleit.
17 april » Opening van de Borås Arena, een voetbalstadion in het Zweedse Borås.
18 april » In de Sixtijnse Kapel begint het conclaaf om de opvolger van paus Johannes Paulus II te kiezen.
29 mei » Atleet Gert-Jan Liefers verbetert in Hengelo zijn bijna drie jaar oude Nederlands record op de 3000 meter (7.42,95) met een tijd van 7.37,48.
31 oktober » Olivier Suray en anderen worden gearresteerd in verband met een omkoop- en gokschandaal in het Belgisch voetbal.
26 december » Bij Vrouwenpolder spoelt een kleine maanvis aan en in Domburg een dode bruinvis.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I145894.php : benaderd 19 oktober 2026), "Anna Maria Elisabeth Versteden (1913-2005)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.