De temperatuur op 9 juni 1913 lag tussen 7,2 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
24 maart » Het Nederlands elftal wint voor het eerst van Engeland. In Den Haag wordt het 2-1 door twee doelpunten van Huug de Groot.
30 maart » In 's-Heerenberg wordt door Johan Burgers Burgers zoo geopend. Later verhuisde deze dierentuin naar Arnhem.
28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
24 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Rubio Ñú.
29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
Trouwdag 22 mei 1946
De temperatuur op 22 mei 1946 lag tussen 8,8 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,1 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
19 februari » Eerste uitzending van het AVRO-radioprogramma Arbeidsvitaminen.
16 mei » Demonstratie van de eerste magnetische bandrecorder door Jack Mullin.
18 juni » In Bogota wordt de Colombiaanse voetbalclub Millonarios opgericht.
16 oktober » De doodvonnissen van het Proces van Neurenberg worden voltrokken.
27 oktober » Leo Fender maakt de eerste Fender-versterker in een schuurtje in zijn tuin, de bekende stratocaster e.d. volgen later.
1 november » Priesterwijding van Karol Wojtyła in Kraków.
Dag van overlijden 4 juni 2005
De temperatuur op 4 juni 2005 lag tussen 11,8 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (24%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
18 februari » Kroatië - Stjepan Mesić is voor de tweede maal beëdigd als president van Kroatië, nadat hij in januari tijdens de verkiezingen zijn tweede mandaat van vijf jaar won.
4 juni » Het compleet verbouwde Nederlands Spoorwegmuseum heropent zijn deuren.
20 augustus » De Nederlandse vrouwenhockeyploeg wordt in Dublin voor de zesde keer Europees kampioen.
29 augustus » De orkaan Katrina richt zware schade aan in enkele zuidelijke Amerikaanse staten.
3 september » Eerste uitzending van ouderenomroep MAX.
18 september » Voor de vierde keer wint de Spanjaard Roberto Heras de Ronde van Spanje, overwinning die hem later dat jaar werd ontnomen wegens dopinggebruik maar hem in 2011 gerechtelijk toch weer werd toegekend.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I145894.php : benaderd 20 oktober 2026), "Anna Maria Elisabeth Versteden (1913-2005)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.