Stamboom Eijsermans » Helena Maria Verrijt (1877-1928)

Persoonlijke gegevens Helena Maria Verrijt 

  • Zij is geboren op 23 december 1877 in Tilburg.
    Geboorteakte Helena Maria Verrijt Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1877
    Code TLB_G_1877
    Periode register 1877
    Aktenummer 1069

    Kind Helena Maria Verrijt
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 23-12-1877
    Geslacht v

    Vader Johannes Verrijt

    Moeder Maria Verhoeven
  • Zij is overleden op 16 mei 1928 in Tilburg, zij was toen 50 jaar oud.
    Overlijdensakte Helena Maria Verrijt Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1928
    Code TLB_O_1928
    Periode register 1928
    Aktenummer 333

    Overledene Helena Maria Verrijt
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 16-05-1928
    Geslacht v
    Leeftijd 50 jaar

    Relatie Jacobus Adrianus van Pelt

    Vader Johannes Verrijt

    Moeder Maria Verhoeven
  • Een kind van Johannes Verrijt en Maria Verhoeven
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 juni 2012.

Gezin van Helena Maria Verrijt

Zij is getrouwd met Jacobus Adrianus van Pelt.

Zij zijn getrouwd op 2 september 1908 te Tilburg, zij was toen 30 jaar oud.

Huwelijksakte Jacobus Adrianus van Pelt 02-09-1908 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1908
Code TB_H_1908
Periode register 1908
Aktenummer 253
Plaats Tilburg
Datum 02-09-1908

Bruidegom Jacobus Adrianus van Pelt
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 29 jaar

Bruid Helena Maria Verrijt
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 30 jaar

Vader bruidegom Johannes Baptist van Pelt

Moeder bruidegom Petronella Robben

Vader bruid Johannes Verrijt

Moeder bruid Maria Verhoeven

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Maria Verrijt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena Maria Verrijt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Maria Verrijt


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 december 1877 lag rond de 4,0 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
    • 5 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e President van de Verenigde Staten
    • 13 juni » Lodewijk IV van Hessen-Darmstadt volgt zijn overleden oom Lodewijk III van Hessen-Darmstadt op als groothertog van Hessen.
    • 11 augustus » Asaph Hall ontdekt twee manen van Mars, Phobos en Deimos.
    • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
    • 11 december » Het eerste deel van het Kanaal van Deurne werd opgeleverd. Het gaat om het stuk van de Noordervaart in Limburg tot aan de provinciegrens.
  • De temperatuur op 2 september 1908 lag tussen 6,3 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 6,5 mm neerslag. Er was 5,0 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
    • 8 maart » In New York staken de naaisters voor de achturige werkdag en voor het vrouwenkiesrecht.
    • 25 juli » Oprichting van de Duitse roei-, tennis- en hockeyclub Rüsselsheimer RK uit Rüsselsheim am Main.
    • 27 september » In het Amerikaanse Detroit rijdt de eerste T-Ford uit de fabriek; een auto waarvan er 15 miljoen gebouwd zullen worden.
    • 18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.
    • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.
  • De temperatuur op 16 mei 1928 lag tussen 1,9 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 5,2 mm neerslag. Er was 8,4 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
    • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
    • 1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.
    • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
    • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
    • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verrijt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verrijt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verrijt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verrijt (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I145422.php : benaderd 15 oktober 2026), "Helena Maria Verrijt (1877-1928)".