Stamboom Eijsermans » Bernardus Franciscus Vermeer (1907-1932)

Persoonlijke gegevens Bernardus Franciscus Vermeer 

  • Hij is geboren op 23 augustus 1907 in Tilburg.
    Geboorteakte Bernardus Franciscus Vermeer Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1907
    CodeTB_G_1907
    Periode register1907
    Aktenummer1149

    KindBernardus Franciscus Vermeer
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum23-08-1907
    Geslachtm

    VaderCornelis Vermeer

    MoederMaria Catharina Somers
  • Hij is overleden op 21 oktober 1932 in Tilburg, hij was toen 25 jaar oud.
    Overlijdensakte Bernardus Franciscus Vermeer Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1932
    CodeTLB_O_1932
    Periode register1932
    Aktenummer600

    OverledeneBernardus Franciscus Vermeer
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden21-10-1932
    Geslachtm
    Leeftijd25 jaar

    Relatie

    VaderCornelis Vermeer

    MoederMaria Catharina Somers
  • Een kind van Cornelis Vermeer en Maria Catharina Somers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 december 2011.

Gezin van Bernardus Franciscus Vermeer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bernardus Franciscus Vermeer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bernardus Franciscus Vermeer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bernardus Franciscus Vermeer

Peter Vermeer
1822-1900

Bernardus Franciscus Vermeer
1907-1932


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 augustus 1907 lag tussen 9,2 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
    • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
    • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
    • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
  • De temperatuur op 21 oktober 1932 lag tussen 11,2 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 14,4 mm neerslag gedurende 11,7 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
    • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
    • 18 juli » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Padang in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vermeer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vermeer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vermeer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vermeer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I144368.php : benaderd 27 december 2025), "Bernardus Franciscus Vermeer (1907-1932)".