Stamboom Eijsermans » Wilhelmina Werner (1816-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Werner 


Gezin van Wilhelmina Werner

(1) Zij is getrouwd met Johannes de Munnik.

Zij zijn getrouwd op 19 november 1857 te Tilburg, zij was toen 41 jaar oud.

Huwelijksregister Tilburg 1857
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte
(Akte)datum: 19-11-1857
Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Johannes de Munnik
Moeder van de bruidegom
Barbara van Lier
Bruidegom
Johannes de Munnik
geboren 09-05-1811 te Tilburg
Bruid
Willemina Werner
geboren 19-01-1816 te Raamsdonk
Vader van de bruid
Antonij Werner
Moeder van de bruid
Cathrina Blokx
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1857, archiefnummer 50, inventarisnummer 7729, aktenummer 110
Gemeente: Tilburg
Periode: 1857

(2) Zij is getrouwd met Engelbertus Stokkermans.

Zij zijn getrouwd op 30 mei 1862 te Tilburg, zij was toen 46 jaar oud.

Huwelijksakte Engelbertus Stokkermans 30-05-1862 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Registernaam Huwelijksregister 1862
Code TB_H_1862
Periode register 1862
Aktenummer 72
Plaats Tilburg
Datum 30-05-1862
Diversen Eerdere partner bruid: Johannes de Munnik

Bruidegom Engelbertus Stokkermans
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 11-07-1838
Leeftijd 23

Bruid Wilhelmina Vermee
Geboorteplaats Raamsdonk
Geboortedatum 19-01-1816
Leeftijd 46

Vader bruidegom Johannes Stokkermans

Moeder bruidegom Cornelia van Vugt

Vader bruid Antonij Vermee

Moeder bruid Christina Bloks
-----------------------------------------------
BruidegomEngelbert Stokkermans
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum11-07-1838
Vader bruidegomJohannes Stokkermans
Moeder bruidegomCornelia van Vugt
BruidWilhemina Werner
GeboorteplaatsRaamsdonk
Geboortedatum19-02-1816
Vader bruidAntony Werner
Moeder bruidChristina Bloks
Datum huwelijk30-05-1862
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1862
Toegangsnr.50
Inv.nr.7731
Aktenummer72
DiversenAkte bevat meer informatie.

Notities over Wilhelmina Werner

Ook: Vermee

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Werner?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Werner

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Werner

Antonij Vermee
± 1790-????
Christina Bloks
± 1790-????

Wilhelmina Werner
1816-????

(1) 1857
(2) 1862

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 januari 1816 lag rond de 3,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Typering van het weer: betrokken sneeuw regen. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1816: Bron: Wikipedia
    • 9 januari » Frederik Willem van Nassau-Weilburg overlijdt en wordt als vorst van Nassau opgevolgd door zijn zoon Willem.
    • 21 februari » Nederland - Kroonprins Willem, de latere Koning Willem II trouwt met Anna Paulowna, een dochter van Tsaar Paul I van Rusland.
    • 8 maart » Paus Pius VII creëert 31 nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschoppen Annibale della Genga en Francesco Saverio Castiglioni.
    • 24 maart » Frederik August van Nassau-Usingen wordt als hertog van Nassau opgevolgd door zijn achterneef Willem.
    • 26 juni » Het Traktaat van Aken wordt ondertekend waardoor de ministaat Neutraal Moresnet ontstaat.
    • 29 december » Percy Bysshe Shelley trouwt met Mary Wollstonecraft Godwin, de auteur van de novelle Frankenstein.
  • De temperatuur op 30 mei 1862 lag rond de 20,0 °C. De winddruk was 4.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Slag bij Hancock (Amerikaanse Burgeroorlog)
    • 7 april » De Slag bij Shiloh wordt de bloedigste veldslag uit de geschiedenis van de Verenigde Staten.
    • 5 mei » Slag bij Puebla, Mexico verslaat de Fransen. Deze overwinning wordt elk jaar gevierd onder de naam Cinco de mayo.
    • 7 mei » Het centrum van Enschede wordt door brand verwoest.
    • 27 juni » Slag bij Gaines'Mill tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende Zuidelijke overwinning en redding van Richmond.
    • 9 augustus » Première van de opera Béatrice et Bénédict van Hector Berlioz in Baden-Baden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Werner

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Werner.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Werner.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Werner (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I144264.php : benaderd 26 december 2025), "Wilhelmina Werner (1816-????)".