Stamboom Eijsermans » Lodowicus Henricus Maria "Louis" Verhoeven (1943-2018)

Persoonlijke gegevens Lodowicus Henricus Maria "Louis" Verhoeven 


Gezin van Lodowicus Henricus Maria "Louis" Verhoeven

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)


Notities over Lodowicus Henricus Maria "Louis" Verhoeven

Louis had een aannemersbedrijf
Tel. 013-5347801
Louis en Diny Verhoeven
(XXXXX@XXXX.XXX)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lodowicus Henricus Maria "Louis" Verhoeven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lodowicus Henricus Maria "Louis" Verhoeven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lodowicus Henricus Maria Verhoeven


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 augustus 1943 lag tussen 9,6 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 4,4 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 16 april » Albert Hofmann neemt voor het eerst de hallucinogene effecten van lsd waar.
    • 18 april » De Japanse admiraal Isoroku Yamamoto vindt de dood wanneer zijn vliegtuig tijdens operatie Vengeance wordt neergehaald.
    • 10 juli » Begin van de geallieerde invasie op het Italiaanse eiland Sicilië.
    • 19 juli » De "open stad" Rome wordt door de geallieerden gebombardeerd.
    • 12 september » Naar eerst in 'huisarrest' gezeten te hebben wordt Benito Mussolini bevrijdt door de Duitsers, onder leiding van Otto Skorzeny.
    • 4 december » Het Joegoslavische Verzet vormt een voorlopige regering.
  • De temperatuur op 18 mei 2018 lag tussen 8,1 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (30%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
    • 11 maart » Zwemster Tes Schouten verbetert op de 100 meter schoolslag het Nederlands record: 1.07,12. Daarmee scherpt ze de oude toptijd van Moniek Nijhuis uit 2015 met zeshonderdste aan.
    • 22 april » Feyenoord wint voor de 13e maal de KNVB beker door in de finale AZ te verslaan. Het is de 100e KNVB Beker, daarom is die deze keer van goud.
    • 10 juni » Rafael Nadal wint voor de elfde keer Roland Garros.
    • 12 juli » Femke Halsema is geïnstalleerd als nieuwe burgemeester van Amsterdam. Zij is de eerste vrouwelijke burgemeester van de hoofdstad.
    • 26 augustus » Presentator en verslaggever Govert van Brakel (68) stopt na 42 jaar met werken voor de Nederlandse radio.
    • 16 september » Jeffrey Herlings is in Assen wereldkampioen geworden in de MXGP klasse motorcrossen.
  • De temperatuur op 25 mei 2018 lag tussen 15,9 °C en 26,1 °C en was gemiddeld 20,6 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (65%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
    • 6 februari » De Koninklijke Nederlandse Voetbalbond stelt Ronald Koeman aan als nieuwe bondscoach.
    • 23 maart » In Frankrijk komen vier personen om bij een gijzelingsactie. De politiefunctionaris Arnaud Beltrame overleed een dag later na zijn heldendaad om de plek van de gegijzelden in te nemen.
    • 9 mei » De Belgische club Lierse SK wordt opgeheven
    • 19 mei » Prins Harry treedt in het huwelijk met de Amerikaanse actrice Meghan Markle.
    • 29 juni » Prins Charles slaat zanger Barry Gibb tot ridder van Orde van het Britse Rijk. Jasper van 't Hof ontvangt de Buma Boy Edgar Prijs 2018.
    • 24 juli » In Griekenland is de noodtoestand uitgeroepen. Bij bosbranden zijn 76 doden te betreuren en vele gewonden en vermisten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verhoeven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I143587.php : benaderd 27 december 2025), "Lodowicus Henricus Maria "Louis" Verhoeven (1943-2018)".