Stamboom Eijsermans » Adrianus Verhoeven (1889-????)

Persoonlijke gegevens Adrianus Verhoeven 


Gezin van Adrianus Verhoeven

Waarschuwing Let op: Partner (Johanna Maria van Rooij) is 31 jaar ouder.

Zij is getrouwd met Johanna Maria van Rooij.

Zij zijn getrouwd op 20 mei 1889 te Hilvarenbeek.

Huwelijksakte Adrianus Verhoeven 20-05-1889 Hilvarenbeek
Gemeente Hilvarenbeek
Brontype boek
Archiefnummer 908
Deelnummer 18
Registernaam Huwelijksregister 1889
Periode register 1889
Aktenummer 8
Plaats Hilvarenbeek
Datum 20-05-1889

Bruidegom Adrianus Verhoeven
Geboorteplaats Baarle-Nassau
Geboortedatum 20-11-1853
Leeftijd 35 jaren

Bruid Johanna Maria van Rooij
Geboorteplaats Hilvarenbeek
Geboortedatum 22-06-1858
Leeftijd 30 jaren

Vader bruidegom Cornelis Verhoeven

Moeder bruidegom Lucia Oomen

Vader bruid Adriaan van Rooij

Moeder bruid Barbara van Oort

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Verhoeven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Verhoeven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Verhoeven

Adriaan Verhoeven
± 1775-1835
Cornelis Oomen
± 1784-1862
Cornelis Verhoeven
± 1823-1899
Lucia Oomen
± 1824-1884

Adrianus Verhoeven
1889-????

1889

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 mei 1889 lag rond de 15,1 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
    • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
    • 8 juli » Eerste editie van The Wall Street Journal.
    • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
    • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verhoeven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I143102.php : benaderd 27 december 2025), "Adrianus Verhoeven (1889-????)".