Stamboom Eijsermans » Rosalina Maria Johanna Verdonk (1907-1932)

Persoonlijke gegevens Rosalina Maria Johanna Verdonk 

  • Zij is geboren op 2 februari 1907 in Tilburg.
  • Zij is overleden op 14 januari 1932 in Tilburg, zij was toen 24 jaar oud.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
    Algemeen Toegangnr: 550
    Inventarisnr: 1296
    Gemeente: Goirle
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 4
    Overledene Rosalina Maria Johanna Verdonk
    Overlijdensdatum: 16-01-1932
    Vader Johannes Hendrikus Everhardus Verdonk
    Moeder Johanna Theodora Boomhouwer
    Partner Petrus Hendrikus Maria van de Pol
    Relatie: Echtgenote van
    Nadere informatie Extract van overlijden der gemeente Tilburg; datum van overlijden 14-01-1932.
  • Een kind van Johannes Hendrikus Everhardus Verdonk en Johanna Theodora Boomhouwer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 april 2012.

Gezin van Rosalina Maria Johanna Verdonk

Zij is getrouwd met Petrus Hendrikus Maria van de Pol.

Zij zijn getrouwd op 13 augustus 1928 te Goirle, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Rosalina Maria Johanna Verdonk

Rosalina Maria Johanna VERDONK, geb. 02 feb 1907, Tilburg Zoek alle personen met gebeurtenissen in deze plaats, ovl. 14 jan 1932, Tilburg Zoek alle personen met gebeurtenissen in deze plaats
Getrouwd 13 aug 1928 Goirle Zoek alle personen met gebeurtenissen in deze plaats
Kinderen
1.
2. Johannes Theodorus Petrus VAN DE POL, geb. 30 jan 1930, Goirle Zoek alle personen met gebeurtenissen in deze plaats

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rosalina Maria Johanna Verdonk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rosalina Maria Johanna Verdonk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rosalina Maria Johanna Verdonk


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 februari 1907 lag tussen -7,3 °C en -1,2 °C en was gemiddeld -4,2 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
  • De temperatuur op 13 augustus 1928 lag tussen 12,0 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 11,4 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Canada verslaat Zwitserland met 13-0 in de finaleronde van het olympisch ijshockeytoernooi in St. Moritz, en prolongeert de olympische én de wereldtitel.
    • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
    • 18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
    • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
    • 1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.
  • De temperatuur op 14 januari 1932 lag tussen 1,7 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Japan bezet Sjanghai.
    • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
    • 18 juli » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Padang in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verdonk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verdonk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verdonk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verdonk (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I142242.php : benaderd 10 februari 2026), "Rosalina Maria Johanna Verdonk (1907-1932)".