Stamboom Eijsermans » Antonius Venmans (1863-1954)

Persoonlijke gegevens Antonius Venmans 

  • Hij is geboren op 25 januari 1863 in Tilburg.
    Geboorteakte Antonius Venmans Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1863
    Code TLB_G_1863
    Periode register 1863
    Aktenummer 53

    Kind Antonius Venmans
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 25-01-1863
    Geslacht m

    Vader Adriaan Venmans

    Moeder Johanna Norberta de Lepper
  • Hij is overleden op 6 september 1954 in Tilburg, hij was toen 91 jaar oud.
    Overlijdensakte Antonius Venmans Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1954
    Code TB_O_1954
    Periode register 1954
    Aktenummer 697

    Overledene Antonius Venmans
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 06-09-1954
    Geslacht m
    Leeftijd 91 jaren

    Relatie Maria Loijens

    Vader Adriaan Venmans

    Moeder Johanna Norberta de Lepper
  • Een kind van Adriaan Venmans en Johanna Norberta de Lepper
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 december 2011.

Gezin van Antonius Venmans

Hij is getrouwd met Maria Loijens.

Zij zijn getrouwd op 11 oktober 1886 te Tilburg, hij was toen 23 jaar oud.

Huwelijksakte Antonius Venmans 10-11-1886 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1886
Code TB_H_1886
Periode register 1886
Aktenummer 163
Plaats Tilburg
Datum 10-11-1886

Bruidegom Antonius Venmans
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 25-01-1863
Leeftijd 23 jaar

Bruid Maria Loijens
Geboorteplaats Hilvarenbeek
Geboortedatum 25-07-1863
Leeftijd 23 jaar

Vader bruidegom Adriaan Venmans

Moeder bruidegom Johanna Norberta de Lepper

Vader bruid Cornelis Loijens

Moeder bruid Cornelia van Agt

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Venmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Venmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Venmans

Antonius Venmans
1863-1954

1886

Maria Loijens
1863-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 januari 1863 lag rond de 5,1 °C. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Abraham Lincoln ondertekent de emancipatieproclamatie.
    • 30 maart » Prins Wilhelm Georg van Sleeswijk-Holstein-Sonderburg-Glücksburg wordt koning George I van Griekenland.
    • 21 april » Stichting van het Bahá'í-geloof (dag van Ridván).
    • 30 april » Mexicaanse troepen vallen het Frans Vreemdelingenlegioen aan in Camarón. Thans feestdag van het Vreemdelingenlegioen.
    • 4 juli » In de Verenigde Staten geeft de belegerde stad Vicksburg zich over aan het leger van Ulysses S. Grant; tegelijkertijd begint Robert E. Lee aan zijn aftocht, na verslagen te zijn bij Gettysburg
    • 15 juli » Aanslag op aartsbisschop Joannes Zwijsen van Utrecht in zijn huis te Haaren. De bisschop heeft schotwonden in zijn rechterarm en -zijde maar overleeft de aanslag. De zaak is nooit opgehelderd.
  • De temperatuur op 11 oktober 1886 lag rond de 13,6 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 26 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
    • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
  • De temperatuur op 6 september 1954 lag tussen 13,7 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (17%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 11 april » Uitgeroepen tot de saaiste en minst nieuwswaardige dag van de 20e eeuw.
    • 10 mei » Bill Haley and the Comets brengen Rock Around the Clock uit, de eerste rock-'n-roll-single die op nummer 1 in de hitparades komt te staan.
    • 29 mei » Start van de allereerste Bilderberg-conferentie, die op initiatief van prins Bernhard plaatsvindt in hotel De Bilderberg in de bossen van Oosterbeek bij Arnhem.
    • 17 juli » Herverkiezing van Theodor Heuss als bondspresident van West-Duitsland.
    • 1 november » Benoeming van Giovanni Battista Montini tot aartsbisschop van Milaan.
    • 7 november » Oprichting van het Olivaint Genootschap van België.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Venmans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Venmans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Venmans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Venmans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I141475.php : benaderd 29 december 2025), "Antonius Venmans (1863-1954)".