Stamboom Eijsermans » Catharina van de Ven (± 1747-????)

Persoonlijke gegevens Catharina van de Ven 

  • Zij is geboren rond 1747.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 januari 2015.

Gezin van Catharina van de Ven

Zij is getrouwd met Anthonius Goossens.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Anna Goossens  1769-1831 
  2. Cornelia Goossens  1773-????
  3. Joannes Goossens  1775-????
  4. Adrianus Gossens  1778-????
  5. Wilhelmus Gossens  1780-????


Notities over Catharina van de Ven

OOk± van de Venne

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina van de Ven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina van de Ven

Catharina van de Ven
± 1747-????


Anthonius Goossens
± 1741-????

Anna Goossens
1769-1831

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Ven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I141389.php : benaderd 28 december 2025), "Catharina van de Ven (± 1747-????)".