Stamboom Eijsermans » Clasina van de Ven (± 1830-????)

Persoonlijke gegevens Clasina van de Ven 

  • Zij is geboren rond 1830.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 december 2018.

Gezin van Clasina van de Ven

Zij is getrouwd met Hendrik van Mierlo.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Maria van Mierlo  1856-1935 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Clasina van de Ven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Clasina van de Ven

Clasina van de Ven
± 1830-????


Hendrik van Mierlo
± 1830-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Ven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I140820.php : benaderd 28 december 2025), "Clasina van de Ven (± 1830-????)".