Stamboom Eijsermans » N.N. Vekemans (1892)

Persoonlijke gegevens N.N. Vekemans 

  • Hij is geboren (stillborn) op 7 oktober 1892 (doodgeboren) in Goirle.
  • Hij is overleden op 7 oktober 1892 in Goirle.
    Overlijdensakte doodgeboren kind Vekemans Goirle

    GemeenteGoirle
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1892
    CodeGLE_O_1892
    Periode register1892
    Aktenummer36

    Overledenedoodgeboren kind Vekemans
    GeboorteplaatsGoirle
    Plaats overlijdenGoirle
    Datum overlijden07-10-1892
    Geslachtm

    Relatie

    VaderAdriaan Vekemans

    MoederGeertruda van Beers
  • Een kind van Adriaan Vekemans en Geertruda van Beers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 augustus 2011.

Gezin van N.N. Vekemans

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot N.N. Vekemans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk N.N. Vekemans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van N.N. Vekemans

Doodgeboren kind N.N. Vekemans
1892


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 oktober 1892 lag rond de 11,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
    • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vekemans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vekemans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vekemans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vekemans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I140370.php : benaderd 28 december 2025), "N.N. Vekemans (1892)".