Stamboom Eijsermans » Joannes Jacobus "Jean" van Dal

Persoonlijke gegevens Joannes Jacobus "Jean" van Dal 

  • Roepnaam is Jean.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 november 2013.

Gezin van Joannes Jacobus "Jean" van Dal

Hij is getrouwd met Anne Marie Arnaud Aarts.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 3 mei 1789 te Berkel-Enschot.

Trouwakte Joannes van Dal Berkel-Enschot
Gemeente Berkel-Enschot
Brontype boek
Archiefnummer 176
Archiefnaam Doop-, trouw- en begraafboeken Berkel-Enschot - 1730-1810
Deelnummer 6
Bronnaam register van dopen, trouwen en begraven
Registernaam 06 doop-, trouw- en doodboek 1784-1811 (Enschot)
Periode register 1784-1811
Aktenummer 2r
Plaats huwelijk kerk Berkel-Enschot
Datum huwelijk kerk 1789-05-03

Bruidegom Joannes van Dal

Bruid Anna Maria Aerts

Eerdere vrouw

Eerdere man

Kind(eren):

  1. Jacoba van Dal  1790-1855 
  2. Arnoldus van Dal  1792-1863 
  3. Maria van Dal  -1815
  4. Joannes van Dal  1795-????
  5. Petronella van Dal  1797-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Jacobus "Jean" van Dal?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Jacobus van Dal

Joannes Jacobus van Dal

1789

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 mei 1789 lag rond de 14,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Typering van het weer: betrokken regen onweer. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
    • 4 februari » George Washington wordt unaniem tot eerste President van de Verenigde Staten gekozen.
    • 18 juni » Keizer Jozef II schaft de Blijde Inkomst van Brabant af en geeft daarmee aanleiding tot de Brabantse Omwenteling.
    • 20 juni » In Versailles leggen vertegenwoordigers van de derde stand en hun sympathisanten uit de lagere geestelijkheid en de adel de Eed op de Kaatsbaan af.
    • 4 augustus » Afschaffing van de feodale traditie in Frankrijk door de Nationale Vergadering.
    • 26 augustus » De eerste universele Verklaring van de Rechten van de Mens en de Burger wordt in Frankrijk openbaar gemaakt.
    • 6 november » Oprichting van het Bisdom Baltimore, het eerste rooms-katholieke bisdom in de Verenigde Staten van Amerika

Over de familienaam Van Dal

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Dal.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Dal.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Dal (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I139913.php : benaderd 27 december 2025), "Joannes Jacobus "Jean" van Dal".