Stamboom Eijsermans » Alfons Cornelis "Fons" Uijens (1900-1992)

Persoonlijke gegevens Alfons Cornelis "Fons" Uijens 


Gezin van Alfons Cornelis "Fons" Uijens

Hij is getrouwd met Johanna Maria Catharina de Wilde.

Zij zijn getrouwd op 10 januari 1921 te Goirle, hij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alfons Cornelis "Fons" Uijens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alfons Cornelis "Fons" Uijens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alfons Cornelis Uijens


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 april 1900 lag rond de 4,4 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 2 april » Het socialistische dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst in Nederland.
    • 11 april » In de VS loopt de eerste bruikbare duikboot van stapel, de USS Holland (SS-1).
    • 15 april » Opening van de Exposition Universelle (1900), de vijfde wereldtentoonstelling al die in Parijs plaatsvindt.
    • 13 juli » In Den Helder exploderen enkele opgeviste granaten, waardoor vijf mensen om het leven komen.
    • 8 september » De Galvestonorkaan eist 6000 tot 12.000 levens in Texas.
    • 9 december » Koningin Wilhelmina ontvangt president Kruger van de boerenrepubliek Transvaal.
  • De temperatuur op 10 januari 1921 lag tussen 9,5 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was 5,5 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
    • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
    • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
    • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
    • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
    • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
  • De temperatuur op 4 april 1992 lag tussen 0,7 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Noorwegen verzoekt om toetreding tot de Europese Gemeenschap.
    • 17 juli » Minister Theo Kelchtermans lanceert een denkoefening om vrachtverkeer ook in de Antwerpse Kennedytunnel tol te laten betalen.
    • 8 september » Uit een officieel onderzoek blijkt dat de Amerikaanse restaurateur Daniel Goldreyer het zwaar beschadigde schilderij Who's afraid of Red Yellow and Blue III van Barnett Newman heeft overgeschilderd.
    • 28 september » Een Airbus A300 stort neer bij Kathmandu (Nepal). Alle 167 inzittenden, onder wie 14 Nederlanders, komen om het leven. Het was een vlucht van Pakistan International Airlines en was opgestegen vanuit Karachi.
    • 1 november » Officiële opening van de Kunsthal Rotterdam.
    • 26 november » De Angolese regering en de rebellenbeweging Unita komen een wapenstilstand overeen en verplichten zich om hun vredesakkoord van vorig jaar na te leven.
  • De temperatuur op 8 april 1992 lag tussen 3,7 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (78%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Zeker dertig mensen worden gedood en meer dan honderd raken gewond, als soldaten het vuur openen op een door priesters geleide vredesmars in de Zaïrese hoofdstad Kinshasa.
    • 25 maart » Noorwegen verzoekt om toetreding tot de Europese Gemeenschap.
    • 6 april » Amnesty International roept de regering van Togo op ernst te maken met het naleven van de mensenrechten.
    • 29 april » Er breken rassenrellen in Los Angeles uit, nadat een blanke rechter vier blanke politiemannen vrijspreekt van mishandeling op Rodney King.
    • 5 november » UNITA-leider Jonas Savimbi wil vrede in Angola en is volgens een verklaring van de Zuid-Afrikaanse minister van buitenlandse zaken, Pik Botha, bereid toe te treden tot een regering van nationale eenheid.
    • 8 november » President César Gaviria van Colombia kondigt de noodtoestand af na opnieuw een reeks van geweld in zijn land.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Uijens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Uijens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Uijens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Uijens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I139607.php : benaderd 16 oktober 2026), "Alfons Cornelis "Fons" Uijens (1900-1992)".