Stamboom Eijsermans » Johanna Cornelia Helena van Trier (1891-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Cornelia Helena van Trier 

  • Zij is geboren op 10 september 1891 in Tilburg.
    Geboorteakte Johanna Cornelia Helena van Trier Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1891
    Code TLB_G_1891
    Periode register 1891
    Aktenummer 868

    Kind Johanna Cornelia Helena van Trier
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 10-09-1891
    Geslacht v

    Vader Gerardus van Trier

    Moeder Maria Anna van Pelt
  • Een kind van Gerardus van Trier en Maria Anna van Pelt
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 juni 2012.

Gezin van Johanna Cornelia Helena van Trier

Zij is getrouwd met Gerardus van Ierland.

Zij zijn getrouwd op 12 januari 1921 te Tilburg, zij was toen 29 jaar oud.

Huwelijksakte Gerardus van Ierland 12-01-1921 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1921
Code TB_H_1921
Periode register 1921
Aktenummer 15
Plaats Tilburg
Datum 12-01-1921

Bruidegom Gerardus van Ierland
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 25 jaar

Bruid Johanna Cornelia Helena van Trier
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 29 jaar

Vader bruidegom Cornelis Hendrikus van Ierland

Moeder bruidegom Maria Cornelia van Pelt

Vader bruid Gerardus van Trier

Moeder bruid Maria Anna van Pelt

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Cornelia Helena van Trier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Cornelia Helena van Trier

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Cornelia Helena van Trier

Maria Donders
1833-1891

Johanna Cornelia Helena van Trier
1891-????

1921

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 september 1891 lag rond de 24,2 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Pim Mulier schaatst langs de elf Friese steden in een recordtijd van 13 uur.
    • 29 januari » Liliuokalani wordt koningin van Hawaï.
    • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
    • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
    • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
    • 3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.
  • De temperatuur op 12 januari 1921 lag tussen 5,5 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 6,3 mm neerslag. Er was 3,7 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
    • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
    • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
    • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
    • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
    • 20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Trier


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I138744.php : benaderd 26 december 2025), "Johanna Cornelia Helena van Trier (1891-????)".